הובלות

דמיינו לעצמכם שירותי הובלות דירה של "שגר ושלח" – כזה שאתם מזמינים בלב שקט וסומכים עליו בעיניים עצומות: שיארזו לכם את החפצים באופן מסודר, בסדר ובהגיון, בלי צורך לשטוף את הכלים אח"כ ובלי לגהץ את הבגדים שהתקמטו.

שירותי הובלה שיעשו עבודה נקייה, מסודרת, מהירה, נקייה ואדיבה.

שילוב מנצח של אלוף הובלות עם מומחים לאריזה, פריקה וסידור מושלם של החפצים שלכם!

הובלות עם מיטב חברות ההובלה

חברת סידורים עובדת בשיתוף פעולה עם מיטב המובילים והחברות בתחום ההובלות במרכז הארץ. חברות הובלה אלו בעלות נסיון רב שנים, שירות מקצועי ואדיב ושירותים מיוחדים, שהופכים עבורכם את ההובלה לפשוטה וקלה יותר וזאת על מנת לספק שירות מעולה, אמין ומהיר ללקוחות.

חברות ההובלה עמן אנו עובדים, מקפידות על שירות מעולה, מדויק ואחראי, ופועלות ברצינות, באכפתיות וברגישות ביום ההובלה, ועל כך מעידים הלקוחות החוזרים, ההמלצות ושביעות הרצון של לקוחותינו.

לקבלת הצעת מחיר למעבר דירה ומחירון הובלות – הכנסו לכאן

אריזה והובלת דירות – הזיווג המושלם

אם אריזה והובלת דירות נראתה לכם עד היום כמשימה שהייתם שמחים שכמה פיות טובות תעשה לכם אותה, אז מצאתם אותם.

הפיות האלו הם מיטב המובילים, חברות הובלות מובילות בשוק, וחברת סידורים, חלוצת תחום סידור הבית המקצועי בישראל.

חברי צוות ההובלות, הם מקצועיים, יעילים, אדיבים ואכפתיים ומתייחסים לחפצים שלכם כאילו הם היו שלהם (הם גם כיפים וחיובים). הם יעזרו לכם להפוך את כל התהליך של העברת דירה לחוויה חיובית – כי תדעו שיש לכם על מי לסמוך.

הם אמינים מאוד, נותנים שירות טוב והוגן ביותר כך שלא תופתעו מתוספות מחיר בגמר השירות. וכמו שאמר אחד הלקוחות: "הצוות שמר על הרהיטים שלנו הרבה יותר מאתנו!"

הצוות של חברת סידורים, בהובלתה של שרית גושן, עובד בשיטה ייחודית ונקייה. הם יארזו לכם את אחרון החפצים בתשומת לב מרבית, כך שהוא יימצא בקלות עם ההגעה לדירה החדשה ויוכל לחזור לשימוש מידי.

אתם תוכלו להמשיך בשגרה שלכם בזמן שהם אורזים ביעילות ובזריזות את הבית ממנו אתם יוצאים ופורקים את תכולתו בסדר מופתי בבית החדש שלכם.

חסל סדר קרטונים שמחכים שבועות ליום שבו תתפנו אליהם, או חפצים ש"הלכו לאיבוד" במהלך העברת  דירה, או טלפונים מייגעים אל חברות הובלה כאלו או אחרות.

בחרו אריזה והובלת דירה או הובלות דירה בלבד

 • שירותי אריזה והובלה: העברת דירה מלאה תוך 36 שעות בלבד! כולל אריזת הבית או המשרד (והבאת חומרי האריזה), הובלה ופריקה של החפצים בבית החדש.
 • שירותי הובלה בלבד: אפשרות לסגור הובלה בטווח זמן קצר (מהיום למחר).

לא משנה מה תבחרו – העברת דירה ביחד עם שירותי האריזה והפריקה מהדור החדש של חברת סידורים, או הובלת דירות בלבד – אנחנו נדאג לכם למעבר דירה באווירה טובה והרבה הומור, קלילות, זריזות, אמינות ומקצוענות.

שירותי הובלה מיוחדים של סידורים ומיטב המובילים:

צרו קשר עם סידורים!

 

4.4/5 - (5 votes)

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

ניוזלטר

למה לבחור בשירות ההובלות של סידורים?

לייק לוגו

הניסיון הרב ביותר בארץ

כחלוצת התחום, שרית צברה ניסיון שאין לו תחרות, ושכללה את השיטה רבות, כך שכאשר אתם מקבלים שירות מסידורים, אתם יכולים להיות בטוחים שידעו כיצד לסייע לכם מא' ועד ת'.
לייק לוגו

השירות המקצועי ביותר

צוות העובדים של סידורים נבחר בקפידה ועובר הדרכות וליווי, המבטיחים כי כל עובד של סידורים יעניק ללקוח את השירות הטוב, המתחשב והיעיל ביותר אותם ניתן לקבל.
לייק לוגו

השיטה המוכחת

שיטות הסידור, המיון, האריזה והפריקה של סידורים נעשות באמצעות מתודה עקבית ויעילה במיוחד - שיטת Management. שיטה זו הוכחה כיעילה לשמירה על הסדר גם בקרב אנשים בעלי בעיות זכרון וקשב, שכן היא מבוססת על עקרונות פסיכולוגיים עמוקים.

בין לקוחותינו

 • משרד החקלאות ופיתוח הכפר לוגו
 • מקסים לוגו
 • cellebrite logo
 • שירות התעסוקה הישראלי לוגו
 • גאליה להב לוגו
 • dvdent-logo
 • המכון לבריאות הנפש שער מנשה - לוגו
 • מי חדרה
 • זהות

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

ניוזלטר
חייגו אלינו יצירת קשר הצעת מחיר