סידור משרד

סידור משרד – היתרון שלך בעסקים

סידור משרד, מחסנים או ארכיון על פי עקרונות ברורים של סדר, הידועים לכל אחד מהעובדים בו, יכול לחסוך לחברה סכומי כסף רבים. שיטת ה-Management לסדר של סידורים מאפשרת לך לא רק לדאוג לסידור המשרד אלא גם להעביר לכל אחד מהעובדים את השיטה, להגברת היעילות. שירות סידור משרד של סידורים מתאים לחברות המתכננות מעבר משרד למשרדים חדשים, כמו גם לחברות שמעוניינות לייעל את תהליכי העבודה שלהן, להיפטר מהבלאגן, להימנע מצבירת מלאי מיותר ולהקטין את בזבוז הזמן הנובע מאי סדר.

 

סל שירותי סידור משרד

חברת סידורים מציעה סל שירותים מגוון למעוניינים בסידור משרד לצרכי התייעלות. ניתן לבחור מתוך סל השירותים את שירותי סידור המשרד המתאימים לעסק מבחינת צרכים ותקציב, ולהתחיל לחסוך משאבים כבר מרגע סיום סידור המשרד:

  • סידור משרד וארגון המשרד תוך התאמה אישית לצרכי המשרד והעובדים
  • תכנון וארגון סביבת עבודה יעילה
  • מיון מסמכים, ארגון וסידור הניירת המשרדית
  • התאמת פתרונות אחסון ותיוק מתקדמים
  • הקניית שיטות סדר וארגון לעובדים לשם שמירה על סידור המשרד
  • סידור מחשבי המשרד בדגש על התיקיות והשרתים

שירותים נוספים אותם מציעה סידורים כוללים מנוי תחזוקה לשמירה ומעקב אחר הסדר החדש ושירות הדרכות והרצאות המיועד לארגונים ובמסגרתו ילמדו השומעים את עקרונות הסידור והארגון על פי שיטת Management לסדר של סידורים

 

שירותי סידור וארגון לקראת מעבר משרד

מעבר משרד הוא הזדמנות ליצירת מערכת חדשה של סדר וארגון. סידורים תלווה אתכם לרגל המעבר, תמיין עבורכם את הניירת המשרדית, תארוז עבורכם את המשרד הישן ותסדר את המשרד החדש על פי שיטת Management לסדר ותעניק לכם ולעובדיכם מעבר משרד קל וחלק.

 

פנו עכשיו לחברת סידורים, ונסייע לכם להכניס את המשרד לסדר.

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר