סידור מחסן במפעל

סידור המחסן הביתי הוא אחת המטלות שרובנו נוהגים לדחות וכיוון שהבלגן השורר בו מסתתר לרוב מאחורי דלת, קל לנו שלא להיות מוטרדים מקיומו רוב הזמן. לפעמים אנחנו מגלגלים בראשנו תוכנית מסודרת לארגון מחדש, אך מצליחים לדחות את מועד ביצועה שוב ושוב. יחד עם זאת, לסידור מחסן במפעל חשיבות גדולה ביותר, כי הרי מדובר באזור חשוב ומשמעותי לעסק, וכאשר אזור זה אינו מסודר מתבזבז זמן עבודה יקר.
למחסן מסודר, בין אם במפעל ובין אם במשרד, יש יתרונות רבים ואני בטוחה שזה חוסך בזמן ובכסף ויכול להפוך את החיים שלנו ליותר נוחים.

 

איך לסדר מחסן?

אחת הבעיות העיקריות הנובעות ממחסן מבולגן היא העובדה שאין לנו מושג מה באמת יש לנו שם בפנים. אם אתםסידור מחסן ביתי נכנסים בימים אלו או בעתיד לדירה או למשרד חדשים, אל תזניחו את תכנון המחסן כך שיענה על צרכיכם כבר בתחילת הדרך. לעומת זאת, מחסן מסודר ומאובזר נכון באמצעי ארגון מתאימים הופך את חווית הביקור בו לנעימה ולא טראומתית.

 

השלב הראשון בסידור המחסן

יש להוציא את תכולתו ולהתחיל למיין, ובמחסנים חדשים, בייחוד במחסן של מפעל או עסק, חשוב להכניס את הדברים מלכתחילה בצורה מסודרת ונגישה. אל תכניסו חזרה מוצרים שפג תוקפם, ניירת שאין עוד חשיבות בשמירתה, מזכרות שאינן מרגשות אתכם יותר – וכל מה שאין בו עוד צורך – זרקו לפח. לאחר מכן תוכלו לקבל תמונה מלאה של מה שצריך לחזור פנימה, ולחשוב על תכנון המחסן מחדש.

 

הקדישו מחשבה לתכנון נגישות הדברים

דאגו שתהיה לכל המשתמשים במחסן – בני הבית/ עובדי המשרד – יכולת להתמצא בו בקלות. קחו בחשבון שעל מנת להימנע מתוהו ובוהו בתקופת סידור המחסן, תצטרכו לקבל החלטות ואולי לבצע קניות כמה שיותר בסמיכות. בחרו בפתרונות אחסון שיהלמו את המרחב גם מהבחינה הוויזואלית, אין צורך להתקין שנדליר ובוודאי שאתם לא מארחים בו אנשים, אבל אם תהפכו אותו למקום שנעים לכם לבקר בו בעת הצורך, תמצאו את עצמכם שומרים על הסדר בו בתכיפות גבוהה יותר.

 

שירות סידור מחסנים של סידורים

שירות סידור המחסנים של סידורים מתאים לבעלי דירות ובתים פרטיים ולבעלי עסקים. בין אם אתם נמצאים בשלב התכנ20161027_143353ון של דירה או משרד חדשים ובין אם אתם זקוקים לתכנון מחדש וסידור של מחסן קיים, הצוות שלנו תכנן וסידר מאות מחסנים ויכול לתת לכם מענה. התכנון יתבצע בהתאם לצרכיכם הייחודיים ויאפשר לכם להיות בשליטה בכל הנוגע לתכולתו. שיטת הסדר החכם שלנו כולל תשתית טובה ונוחה שתאפשר לכם להמשיך לשמור על הסדר בקלות ובפשטות.

שמירה על מחסן מסודר במשרד בו משתמשים מספר אנשים, דורש יצירת שפה אוניברסלית פשוטה. גם במקרים בהם העסק גדול יותר ועל המחסן מופקד מחסנאי, חשוב שכלל העובדים ידעו להתמצא בו, מה שיכול לחסוך רכישות מיותרות והשלכת מוצרים שפג תוקפם.

לאורך השנים עזר צוות סידורים ללקוחות פרטיים ובעלי עסק בסידור המחסן ובעוד כולם נהנו בשורה התחתונה מחיסכון בזמן ובכסף, לחלקם סידור המחסן הביתי עשה שינוי משמעותי בחיים. כך למשל משפחה אחת שקיבלה הודעת חוב על משכנתא מהבנק הצליחה לחסוך תשלום של 158 אלף שקל לאחר שסודר המחסן ונמצא לוח הסילוקין.

אישה אחרת, שמילאה מחסן בכל הרכוש שפינתה מבית אמא המנוחה, גילתה שהמעסיק שלה לא העביר כספים לביטוח הלאומי, ונחסכו לה קנסות בסכומים של עשרות אלפי שקלים.

מעוניינים בעזרה בסידור המחסן? רוצים שמישהו יעשה זאת עבורכם? צרו קשר וצוות סידורים ישמח לעמוד לרשותכם!

חברת סידורים היא קבלן רשום של משרדי הממשלה במערכת מרכב"ה

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר