סידור חדר בקלות עם שירותי סידור חדר שינה וילדים

יש כל כך הרבה סיבות לבחור בשירותי סידור חדרים של סידורים. נתחיל מכך שבית מסודר הוא בית שנעים בו יותר וקל לנקותו, ועל כן כשאתם בוחרים בשירות סידור החדרים של סידורים אתם בוחרים להעניק לבני הבית את המוטיבציה לשמור עליו במצב זה ולהתגאות בו בפני חברים, אורחים וקרובי משפחה.

 

שירות סידור חדרים

סידור חדריםשירות סידור חדרים של סידורים נועד לסייע לכם לא רק לסדר את החדר המבוקש, אלא גם לאוורר אותו, להיפטר מפריטים שאין בהם צורך, להחליט כיצד למקם נכון את הרהיטים, וכיצד ליצור מקומות אחסון המשתלבים עם אופי הבית ואופי אגירת החפצים של כל אחד מבני המשפחה.

שירות סידור החדרים של סידורים יכול להעניק לכם יתרונות נוספים, שכן שרית גושן, מנכ"ל סידורים, היא יועצת מומחית בתחומי הום סטיילינג ופנג שואי, ואם תבחרו בשירותי סידור חדרים תוכלו להעניק לעצמכם את היתרונות הנוספים הללו של סידורים שיסייעו לכם לרענן את מראה הבית או לשנות את האנרגיות הקיימות בו.

 

סידור חדר ילדיםסידור חדר ילדים

כשאתם מבקשים חדר ילדים מסודר, זוהי למעשה, בקשה מהילדים לשים לב לעצמם. שירות סידור חדר ילדים של סידורים יגרום לילדים לשים לב להרגלים ולצרכים שלהם ולכבד את הסביבה שלהם.

בסידורים יסייעו לכם בסילוק מה שלא צריך, בקביעת מקומות מוסכמים לחפצים, בארגון ארון הבגדים – הכול בהתאמה לילד הספציפי, הרגליו וצרכיו.

קראו עוד על סידור חדר ילדים

 

שירותים משלימים לסידור חדר

על פי הפנג שואי סידור חדרים יכול להשפיע על האווירה בבית. לפי הפנג שואי האופן בו נעשה סידור החדר משפיע על האנרגיות הנמצאות בו, ובתים עמוסים ומבולגנים יוצרים בקרב בני הבית תחושות של חוסר רוגע. סידור חדרים על פי הפנג שואי משפיע לא רק על ההרגשה שלנו אלא גם על המזל שלנו ועל הסיכוי להתקדם בחיים, כך שאנו מרוויחים מסידור החדר לא רק במובן הפיזי של המילה אלא גם במימד הרוחני.

גם באמצעות הום סטיילינג ניתן ליצור סידור חדרים שיעניק לבית מראה שונה. לעיתים הזזה של כמה רהיטים מנקודה אחת לאחרת וזריקה של חפצים מיותרים המכבידים על מראה החדר, יכולים להעניק לבית מראה חדש ומעניין ולהפיח בו חיים חדשים. סידור חדר בהסתמך על הום סטיילינג הוא הדרך הטובה ביותר ליצור בבית הקיים מרחבים מבלי להפעיל תותחים כבדים כגון שיפוצים והזזת קירות.

לפעמים פחות זה דווקא יותר – אצלנו תוכלו למצוא גם סידור חדרים לפי שיטת סוד הקסם היפני.
לקבלת הצעה לסידור הבית – מחירים וחבילות, צרו קשר לפגישה עם נציג סידורים ללא התחייבות

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר