סידור ארונות מטבח

סידור ארונות מטבח

המטבח הוא לב הבית ומקום המפגש של בני המשפחה, לכן מומלץ שעיצוב המטבח ישרה אווירה נעימה ומיוחדת. בנוסף לתאורה נוחה, לא מסנוורת ולא חשוכה מדי,  צביעת הקירות בצבע נעים וחמים, עיצוב המטבח עם אדניות וצמחי תבלין, תליית תמונה משפחתית והדלקת נרות בזמן הארוחה, גם לסידור ארונות מטבח יש חשיבות ביצירת אווירה נעימה ולשם חיסכון במקום.

 

סידור ארונות המכילים קופסאות ושקיות

סידור המטבח מתחיל במיון. מיינו את כל הפריטים מתוך ארונות המטבח והמגירות. כל דבר מיותר תרמו לאחרים. אין צורך בשישה קולפים ולא בחמישה פותחנים. אחסנו את המזון בצנצנות זכוכית או בקופסאות אחסון מרובעות ושקופות. התאימו לכל קופסאות האחסון את המכסה התואם ומה שנותר ללא מכסה השליכו לפח.
אגירת שקיות ניילון היא תופעה קשה המתרחשת בבתים רבים. השקיות תופסות לעיתים ארון שלם או מספר מגירות עד כי לא נשאר מקום למוצרים השונים. אחד הפתרונות הוא מתקן הפלסטיק עם הפתחים העגולים של איקאה.

 

סידור ארונות מטבח המיועדים לכלים

סידור ארונות מטבח חל גם על הכוסות במגירות או במדפים. השאירו בארון המטבח רק את הכוסות השלמות, ואת כל השבורות או המוכתמות משאריות קפה או מיץ השליכו לפח. אם אין לכם לפחות סט כוסות תואם אחד – הגיע הזמן לרכוש כזה. אולי אחד לחג ואחד ליום יום. הניחו מעל משטח המונע החלקה. את כלי המטבח השמישים יותר כגון: צלחות, כוסות מיץ, ספלים, סכו"ם, קערות לסלט או אגרטלים סדרו בארונות המטבח הנגישים לכם ביותר.

בדקו את מצב וכמות הסירים שלכם, והשאירו בארון המטבח רק את אלו שיש להם מכסה תואם. החליטו כמה סירים באמת נחוצים לכם. החזיקו בארון המטבח שלכם רק שתי מערכות סרוויס – אחת לשימוש יום יומי והשנייה לשבת וחג.

את כלי הששת תלו על מוט או הניחו במתקן העומד על השיש, ולא בארון המטבח. את מכשירי החשמל שאינם משרתים אתכם ביום יום אחסנו נקיים בארונות, ומקמו את פינת הקפה בסמוך לקומקום. העמידו את הצלחות בגדלים השונים במתקן הפינתי המחולק ל-3 קומות.
את הסכו"ם ארגנו במתקן הפלסטיק המחולק. בסיום הארוחה, השאירו שיש, כיור ושולחן נקיים וריקים.

 

סידור ארונות המכילים מזון

הימנעו מפיתויים במבצעים של רשתות השיווק, שממלאות מטבחים רבים במוצרים שאין בהם צורך. קנו רק מה שאתם צריכים ובכמות הנדרשת, וסדרו את המזון השמיש במקום נגיש בארון המטבח. מדי כמה חודשים עברו על התבלינים ועל שאר המוצרים וכל מה שפג תוקפו השליכו לפח. השתדלו לסדר את המקרר על פי קטגוריות כלומר: מדף למוצרי חלב, מדף לירקות, פירות וכן הלאה.

רוצים שמישהו יסדר את המטבח עבורכם? צרו קשר עם סידורים 

לקריאה נוספת:

פתרונות אחסון במטבח

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר