סידור אלבומי תמונות – "האוצרת" – אפרת גילאון

"זה כמו חלום שמתגשם"

– זה המשפט שהכי כיף לי לשמוע מלקוחות. ולמה? כי אני יודעת שאצרתי את הרגעים הכי יפים, חשובים ומרגשים שלהם, והכנתי מהם אלבומי תמונות שיעלו חיוך על פניהם בכל פעם מחדש.

כמה פעמים בזמן האחרון הורדתם תמונות למחשב מעוד אירוע, חגיגה בגן או טיול בשבת ונשבעתם לעצמכם שזהו – המחשב מפוצץ, כבר אין מקום, ואתם חייבים לעשות עם זה משהו…? אני בטוחה שהמון. ובכל זאת, למרות שהבטחתם לעצמכם – שום דבר לא קרה.

בדיוק בשביל זה אני כאן!
נעים מאד – אפרת גילאון, "האוצרת" – אוספת רגעים בזמן.

ואני (עם קצת עזרה שלכם) אעשה את העבודה.

סידור אלבומי תמונות – אז איך זה עובד?

אנחנו נפגשים, ממלאים יחד שאלון בו אני מקבלת מכם את הפרטים הכי חשובים: תאריכי לידה, ימי נישואין, על גבי כמה שנים נפרש החומר, אנשים חשובים שמצולמים, אירועים חשובים שאני עתידה להיתקל בהם, אנחנו גם בוחרים את גודל האלבום וסגנון העיצוב.

בזמן שאתם מספרים לי קצת על המשפחה והאופי שלה כדי שאכיר אתכם והאלבום שלכם יהיה אישי ומרגש, אני מעבירה את התמונות מהמחשב שלכם לדיסק קשיח חיצוני שלי וזהו… יצאנו לדרך.

במשרד אני מעבירה את החומר למחשב שלי, עוברת על התמונות ומתחילה להרכיב אלבומים, בוחרת את התמונות הטובות והמוצלחות (ויש הרבה כאלו, תאמינו לי) וכשאני מסיימת ליצור אב טיפוס ראשון אני מעבירה אליכם קובץ דפדוף במייל – כזה שכשתפתחו אותו תתחילו להתרגש, לחייך ולרצות לראות כבר את הדבר האמיתי.

ספר הדפדוף הזה הוא המשוב, אם יש משהו שאתם רוצים לשנות, לתקן או להוסיף אז בכיף. כשהכל מוכן ומאושר הספר יורד לדפוס ומגיע אליכם הביתה עם שליח.

זו בדיוק הנקודה שבה אתם עוצרים הכל, מתיישבים, מתחילים לדפדף וסיפור חייכם נפרש לפניכם.

תנו לי לאסוף את הרגעים ולאצור מהם את סיפור חייכם.

 

רוצים לעשות סדר באלבומים שלכם? מעוניינים באלבום מעוצב של הזכרונות שלכם? צרו קשר עם סידורים ונשמח לסייע.

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר