שירותי הובלות ושירותים משלימים למעבר דירה

 

שירותי הובלות

כשאתם צריכים לבחור חברת הובלות חשוב לבדוק את מספר שנות הניסיון של החברה, כדי להבטיח הובלה מקצועית, יעילה וללא עצבים מיותרים שלכם. אל תזלזלו בבחירת חברת ההובלה, מכיוון שהמובילים הם אלה שייקחו תחת אחריותם את כל הרכוש שצברתם עד כה, ארוז וצרור בתוך ארגזים. העברת דירה קלה ובטוחה היא קריטית להתחלה רגועה של המגורים בדירה החדשה, לפריקת הארגזים וסידור הבית.

 

היעזרו בשירותי אחסנה

אם אתם עומדים לקראת מעבר דירה או נמצאים בתהליך סידור וארגון הבית, אתם נתקלים בלא מעט חפצים, רהיטים ופריטים שאינם נמצאים בשימוש שוטף. אין מקום ואין טעם לבזבז נדל"ן יקר על אחסנה של תכולה שאינה בשימוש. מיטת תינוק שכבר גדל אבל יום אחד יוולד לו אח שיזדקק לה, פסנתר שקיבלתם מסבתא – אין מי שינגן בו אבל איך אפשר למסור, ארון בגדים שלא יתאים לעיצוב הדירה החדשה אבל יוכל לשמש את בינכם שיעבור בקרוב לדירה משלו.

 

אנו ב"סידורים" מתמחים במיון תכולה. בהתאם לגודל הדירה ושטחי האחסון בה ובהתאמה לצרכי המשפחה כרגע ובעתיד, נחליט יחד איזו תכולה נשארת, איזו עוברת לאחסנה במחסן הפרטי שלכם (אם יש), איזו לשירותי אחסנה חיצוניים ואיזו תועבר (על ידינו, אם תרצו) כתרומה לנזקקים.

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר