סידור ניירת

סידור ניירת ותיוק

בכל שנה מצטברים בבית מאות חשבונות, תעודות אחריות, קנסות וניירת מגוונת, ובבתים בהם קיים משרד ביתי, המצב אף מחמיר. מכיוון שעבור רוב האנשים סידור ניירת הוא עיסוק מעצבן, הניירת ממשיכה להיערם ולאחר מספר מועט של שנים, היא תופסת שלא בצדק מקומות אחסון בבית.

 

סידור ניירת עם "סידורים"

סידורים מציעה ללקוחותיה שירות סידור ניירת, במסגרתו צוות סידורים יעבור על הניירת שהצטברה בבית, ימיין את המסמכים לכאלו שניתן לזרוק וכאלו שחשוב להשאיר, יארגן עבורכם את שיטת התיוק המתאימה להעדפתכם וממבחר השיטות הקיימות בשוק וילמד אתכם כיצד להמשיך ולשמור על סידור ניירת באופן שוטף.

שירות סידור הניירת מומלץ במיוחד לאלה מכם הסובלים מאגרנות, ואוגרים בבית מסמכים וניירות מפחד שמא יתגלו בעתיד כחשובים. האגרנים אומנם משקיעים זמן ומאמצים רבים במציאת פתרונות אחסון לניירת המצטברת, אבל פעמים רבות הפתרון הנכון ביותר לאגירת החפצים הזו הוא מיון נכון של הניירות והמסמכים, ותיוק מחדש בדרך יעילה ושימושית יותר.

שירות סידור ניירת של סידורים מתאים גם לאנשים שאיבדו את יקיריהם, וכעת עליהם לעבור על המסמכים שנותרו בביתו של הנפטר, למיין אותם, לקחת את מה שצריך אליהם ולהיפטר מהשאר. מכיוון שרוב האנשים מתקשים להעריך אילו מסמכים הם נחוצים ואילו לא, שירות סידור ניירת של סידורים יחסוך לכם את הטרדות ואת הלבטים ויאפשר לכם לקבל את כל המסמכים החשובים מבלי לבזבז זמן.

שירות סידור ניירת של סידורים מתאים גם לנמצאים לפני מעבר דירה, המעוניינים להכנס לדירה החדשה בלי מטענים מיותרים. צוות סידורים יגיע לביתכם לפני מועד מעבר הדירה, יעבור על הניירת שהצטברה במגירות השונות בבית, ימיין אותה ויאפשר לכם לעבור לדירה החדשה בלי שקיות מתפקעות בניירת, אלא עם אגד מסמכים מסודר ונוח לשליפה.

 

סידור ניירת למשרדים

סידורים מספקת שירות סידור גם למשרדים בגדלים שונים. מהמשרד הביתי, אשר בו מעורבבת הניירת של הבית וניירת העסק, ועד למשרדים גדולים שהולכים לאיבוד בנבכי הניירת. סידורים תסדר עבורכם את הניירת על פי נושאים ותאריכים, תפריד בין התחומים השונים ותסייע לכם לגבש שיטת תיוק וסידור ניירת שמתאימה לכם ושתוכלו לשמור עליה בעתיד.

סידורים מאפשרת ללקוחתיה לקנות מנוי לסדר – סידורים 365, שבמסגרתו צוות סידורים יגיע אל הבית או העסק מספר פעמים בשנה לבחירתכם לשם סידור ניירת ותיוק, בכדי שאתם לא תצטרכו לעשות זאת.

שונאים להתעסק עם סידור הניירת והמסמכים? לא יודעים מה כדאי לזרוק ומה להשאיר? צרו קשר עם סידורים ונערוך עבורכם סידור ניירת מא' ועד ת'.

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר