הובלות

מחפשים הובלה? אריזה, הובלה ופריקה תוך 36 שעות בלבד!

דמיינו לעצמכם שירות הובלות דירה של "שגר ושלח" – כזה שאתם מזמינים בלב שקט וסומכים עליו בעיניים עצומות: שיארזו לכם את החפצים באופן מסודר, בסדר ובהגיון, בלי צורך לשטוף את הכלים אח"כ ובלי לגהץ את הבגדים שהתקמטו. כזה שתדעו כשתחליטו "עוברים דירה", יעביר לכם את הספרים לבית החדש באותו הסדר שהם היו על המדף בבית הקודם ויקפיד שאף גביע יין לא ישבר. שירותי הובלה שיעשו עבודה נקייה, מסודרת, מהירה, נקייה ואדיבה.

אז יש כזה גם בארץ!

שילוב מנצח של אלוף הובלות עם מומחים לאריזה, פריקה וסידור מושלם של החפצים שלכם!

 

sidurim_bul קבלו הצעת מחיר לאריזה והובלה! sidurim_bul

   

הובלה ואריזה – הזיווג המושלם

אם אריזה והובלת דירות נראתה לכם עד היום כמשימה שהייתם שמחים שכמה פיות טובות תעשה לכם אותה, אז מצאתם אותה.

הפיות האלה הם מיטב המובילים, חברות הובלות מובילה בשוק, וחברת סידורים, חלוצת תחום סידור הבית המקצועי בישראל.

חברי צוות ההובלות, הם לא רק מקצועיים ויעילים, אדיבים ואכפתיים ומתייחסים לחפצים שלכם כאילו הם היו שלהם, אלא הם גם כיפים וחיובים. הם יעזרו לכם להפוך את כל התהליך של העברת דירה לחוויה חיובית – כי תדעו שיש לכם על מי לסמוך. הם אמינים מאוד, נותנים שירות טוב והוגן ביותר כך שלא תופתעו מתוספות מחיר בגמר השירות. וכמו שאמר אחד הלקוחות: "הצוות שמר על הרהיטים שלנו הרבה יותר מאתנו!"

הצוות של חברת סידורים, בהובלתה של שרית גושן, עובד בשיטה ייחודית ונקייה. הם יארזו לכם את אחרון החפצים בתשומת לב מרבית, כך שהוא יימצא בקלות עם ההגעה לדירה החדשה ויוכל לחזור לשימוש מידי. אתם תוכלו להמשיך בשגרה שלכם בזמן שהם אורזים ביעילות ובזריזות את הבית ממנו אתם יוצאים ופורקים את תכולתו בסדר מופתי בבית החדש שלכם. חסל סדר קרטונים שמחכים שבועות ליום שבו תתפנו אליהם, או חפצים ש"הלכו לאיבוד" במהלך העברת  דירה, או טלפונים מייגעים אל חברות הובלה כאלו או אחרות.

 

בחרו אריזה והובלת דירה או הובלה בלבד

  • שירותי אריזה והובלה: העברת דירה מלאה תוך 36 שעות בלבד! כולל אריזת הבית או המשרד (והבאת חומרי האריזה), הובלה ופריקה של החפצים בבית החדש.
  • שירותי הובלה בלבד : אפשרות לסגור הובלה בטווח זמן קצר (מהיום למחר).

לא משנה מה תבחרו – העברת דירה ביחד עם שירותי האריזה והפריקה מהדור החדש של חברת סידורים, או הובלת דירות בלבד – אנחנו נדאג לכם למעבר דירה באווירה טובה והרבה הומור, קלילות, זריזות, אמינות ומקצוענות.

 

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר – צרו קשר

 

שירותי הובלה מיוחדים של סידורים ומיטב המובילים:

 זקוקים להובלת מנוף במרכז הארץ?

 מעוניינים בשירות מלא של העברת דירה? (אריזה, הובלה ופריקה תוך 36 שעות בלבד!)

 יש צורך לפרק ריהוט גדול ממדים, כדוגמת שולחנות משרדיים, ארון בנוי או שידה ייחודית?

 הפסנתר לא עובר דרך הדלת?

 צריכים רק הובלה קטנה, של מספר פריטים?

 מחפשים ארגזים וקרטונים לאריזה?

 צרו קשר עם סידורים!

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר