סידור הבית

סידור הבית עם סידורים – מכניסים סדר הביתה

זוכרים את הדירה הראשונה שלכם? קצת רהיטים, מעט כלי מטבח והרבה מקום פנוי. עם השנים אנו נוטים לצבור ניירת, ביגוד, כלים ומה לא, הממלאים את חללי האחסון בבית ויוצרים עומס ובלאגן. אם המחשבה על סדר בבית עולה בראשכם אך אינכם מוצאים את הזמן או הכח לעסוק בכך, צוות סידורים ישמח לסייע לכם להפוך את המחשבה למציאות.

סידור בית הוא פרויקט שרבים נמנעים ממנו ככל האפשר, אך כאשר הבית או המשפחה עוברים שינויים קשה להתעלם מהצורך העולה לארגון וסידור בתים. חברת סידורים מתמחה בסידור בתים באופן מקצועי, ותשמח לסייע לכם בסידור הבית על פי הרגלי הסדר שלכם, צורכי המשפחה והתקציב שתגדירו.

 

סדר בבית בשיטת Management של סידורים

עשיית סדר בבית דורשת לא רק רצון ואורך רוח להתמודדות עם הבלאגן, אלא גם את היכולת לתכנן את המיקומים עבור כל פריט, כך שגם בעתיד יהיה קל לשמור על הסדר. שיטת Management לבית, שפותחה על ידי סידורים, לוקחת בחשבון בעת הסידור את כל הגורמים השונים כגון סוג ומיקום מקומות האחסון, הרגלי הסדר של בני הבית וגודל הפרטים ומידת השימוש בהם, ויוצרת עבורכם תשתית עבור סידור הבית הנשמרת גם תקופה ארוכה לאחר שצוות סידורים עזב את ביתכם.

 

סל שירותי סידור בתים

לסידורים סל שירותי סידור בתים מקצועי, ממנו תוכלו לבחור חבילת סידור בית מותאמת אישית, מבין השירותים הבאים:

 • סידור חדרים בהתאמה אישית להרגלי סידור הבית של בני המשפחה
 • סידור ארונות בגדים וחדרי ארונות באופן חכם ופונקציונלי
 • סידור מטבחים המותאם לצורכי המשפחה וציוד המטבח הקיים
 • סידור המשרד שירות סידור וארגון המשרד הביתי
 • פנג שואי סידור הבית לפי עקרונות הפנג שוואי
 • סידור אזורי אחסון ביתיים, בוידעמים ומחסנים ליצירת תשתית לארגון הבית
 • יצירת תשתית עבור ארגון וסידור הבית באופן שוטף
 • מיון וסידור של חפצים, ניירת ומסמכים
 • תכנון ויצירת תשתית לניצול נכון של אזורי אחסון קיימים
 • מתן המלצות לרכישת פתרונות אחסון לשם שמירה על ארגון הבית
 • שירות FixMix לתכנון חדרי ארונות ומטבחים המותאמים אישית לצורכי בני הבית

לקבלת הצעה לסידור הבית – מחירים וחבילות, צרו קשר לפגישה עם נציג סידורים ללא התחייבות

 

פתרונות סידור בית לאחר טראומות

סידורים מציעה פתרונות לסידור בתים לאחר טראומות העוברות על הבית והמשפחה. בין אם מדובר בארגון הבית לאחר פטירת יקירים או סידור בית לאחר פריצה או שריפה, סידורים תגיע אליכם ותספק לכם שירות באמצעות הצוות המקצועי, המתחשב והרגיש העומד לרשותה. בנוסף, סידורים מציעה שירות של התאמות ושל ארגון בתים בצורה נגישה עבור נכים ומוגבלים, שמטרתו להתאים את סידור הבית לתנאים ולמגבלות החדשים של דייריו.

פתרונות שוטפים לשמירה על סידור הבית

סידורים מציעה שירות "הנדימן" במסגרתו הצוות המיומן של סידורים יסייע לכם בתיקונים בבית, וכן את שירות "סידורים 365" – מנוי לתחזוקה ולסידור הבית באופן שוטף. 

סידורים מסייעת לכם לחסוך במקום, בזמן ובכסף

התשתית עבור סדר בבית מתבססת על מיונם של החפצים שהצטברו בבית וגוזלים מקום על אף שאין בהם שימוש או צורך. חשבו על כל הכלים והמתנות שקיבלתם לחגים ואוחסנו במחסן או כי לא היו לטעמכם, הסתכלו בארון וגלו כמה בגדים שלא תלבשו יותר נמצאים בו, והציצו למחסן המלא בפריטים שצוברים אבק. שירותי ארגון הבית של סידורים יעזרו לכם למיין את הפריטים שצורכים מקום אך אין בהם שימוש, ויאפשרו לכם ליהנות בצורה יעילה מפתרונות האחסון הקיימים אצלכם. שירותי ארגון הבית של סידורים יסייעו לכם לעשות סדר בבית במהירות ובמחיר נוח, ויאפשרו לכם לחסוך מקום, זמן, כסף ועצבים רבים.

עשו את הבחירה המשתלמת, פנו לסידורים וכבר מחר תוכלו ליהנות מסדר בבית.

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר