שירות תחזוקה לסדר – סידורים 365

בית מסודר מעניק למתגוררים בו תחושה נעימה וטובה, אך לרוב האנשים קשה לשמור על סידור בית באופן שוטף. סידורים מציעה ללקוחותיה שירות תחזוקה לסדר, המאפשר להם להחזיר את התחושה הטובה אחת לתקופה בהתאם לצרכיהם ויכולתם הכלכלית ובמחיר משתלם במיוחד. שירות תחזוקה לסדר של סידורים מציע פתרונות סידור בית וסידור עסק המותאמים אישית לצרכי הלקוח. כך למשל ניתן לקנות מנוי חודשי, דו חודשי, רבעוני או חצי שנתי לסדר, ולהבטיח כי בין פרקי הזמן החולפים לא יצטברו ערימות גדולות מדי של בלאגן.

 

שירות תחזוקה לסדר בבתים פרטיים

בכל בית פרטי מצטברים מסמכים רבים, חפצים מיותרים, בגדים לא לבישים וציוד שאין עבורו מקום. במסגרת שירות תחזוקה לסדר של סידורים ניתן לבחור אילו נושאים יטופלו בכל ביקור, כך שתוכלו ליהנות פעם מסידור בית,  פעם מסידור ניירת, פעם מסידור ארונות הבגדים ופעם ממיון המחסן, או לבחור בכל פעם שירותי סידור בית, במידה וזה הדבר החשוב ביותר עבורכם.

שירות תחזוקה לסדר של סידורים מתאים במיוחד לאנשים הסובלים מנטייה לבלאגן, מחוסר במקומות האחסון, ומקשיים בסידור בית הנובעים מגיל, מוגבלות או אפילו העדר זמן. סידורים תשלח אליכם את בנות הצוות בסרבלים האדומים ותאפשר לכם להנות מכל היתרונות של סדר במהירות, ביעילות ובמחיר משתלם.

 

שירות תחזוקה לסדר בעסקים

בעסקים רבים מתבזבזות שעות עבודה יקרות בחיפוש אחר מסמכים, בתיוקים, ובאיתור קבצים. סידורים מציעה שירות תחזוקה לסדר בעסקים הכולל מנוי בפריסה משתנה, ומאפשר לבעל העסק לטפל בסדר בניירת, בתיקיות המחשב ובארכיון מספר פעמים בשנה לפי בחירתו.

שירות תחזוקה לסדר של סידורים הוא שירות משתלם במיוחד, שכן ככל שרוכשים חבילה גדולה יותר המחיר לפגישה יורד. מכיוון שסידור עסק על ידי סידורים חוסך לעסק טרחה, זמן ועצבים, הרווח של עסקים משירות זה כפול.

רוצים לתחזק את הסדר? צרו קשר עם סידורים!

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר