הום סטיילינג

הום סטיילינג

עוברים דירה ואתם רוצים התחלה חדשה ונאה? נמאס לכם מהמראה של הבית ואתם רוצים לחדש ולרענן אותו? סידורים מציעה לכם שירות הום סטיילינג שיסייע לכם להפיק את המירב מהבית שלכם תוך שמירה על התקציב שלכם. במסגרת שירות סידור הבית, סידורים מציעה ללקוחות שדרוגים קטנים שאינם עולים סכומים רבים אך משנים את האווירה בבית ויוצרים בו עניין.


עיצוב הבית – משנה מקום, משנה אווירה

לעיתים הזזה של מיקומי הפריטים בחדר, צביעה של קיר או ארון בגוון אחר או הוספה של תמונה, פסל או רהיט מיוחד יכולים להעניק לחדר מראה חדש. שירות הום סטיילינג (home styling) של סידורים מסייע לכם להשיג זאת באמצעות הידע וההבנה של צוות סידורים בתחום ובהתאם לסגנונות העיצוב החביבים עליכם.

שירות הום סטיילינג של סידורים מסייע לכם לעצב מחדש את הבית כך שהמקום בה ינוצל בצורה מיטבית ומספק לכם פתרונות לארגון הבית המותאמים לצרכיכם. סידורים מספקת בנוסף שירותי סטיילינג לעסק ולמשרד הביתי המאפשרים לכם ליצור אווירה עסקית מתאימה ולנצל בצורה יעילה וחכמה את המשרד כך שהעיצוב אינו משמש רק ליופי אלא גם לפונקציונליות.

אתם בידיים של המקצוענים

שרית גושן, מקימת סידורים, מרצה על תחום ההום סטיילינג ועיצוב פנים במכללת "קונספט" לעיצוב בתל אביב ואף מעבירה סדנאות והרצאות בנושא, כך כשאתם בוחרים שירותי עיצוב בית ומשרד בסידורים אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיהם של מקצוענים.

ניתן לקבל את שירות הום סטיילינג של סידורים כשירות בפני עצמו, או כחלק מחבילת שירותים הכוללת גם את סידור הבית או העסק, פריקה וסידור לאחר מעבר דירה, סידור הבית לפי עקרונות הפנג שוואי או כחלק מסידור חדרים ספציפיים בבית.

רוצים לחדש את הבית מבלי לקרוע את הכיס? צרו קשר עם סידורים ובקשו את חבילת ההום סטיילינג שלנו!

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר