הובלות

הנדימן מבית סידורים! תליית תמונות, התקנת מאוורר תקרה ועוד

 

אנחנו כאן בשבילכם!

התמונות שמסגרתם מחכות לתלייה? דלתות החדר או הארון חורקות? עברתם דירה ואתם צריכים שמישהו יעזור לכם עם תיקונים קטנים לבית, התקנת חבלי כביסה או תליית מדפים? קניתם טלויזיה חדשה ומחפשים מישהו שיתלה אותה עבורכם? מחפשים הנדימן מומלץ לתליית מאוורר תקרה לקראת הקיץ? אנחנו בסידורים נשמח להעניק לכם שירותי הנדימן בבית או במשרד – במהלך מעבר דירה או סתם כך בשגרה.

   זקוקים למישהו שיתלה ויתקין את כל מה שצריך צרו קשר עם סידורים!

      

תלייה והתקנה

קניתם מדף או תמונה, רוצים להוסיף מוט לוילון החדש בסלון, יש לכם מראה שמחכה שתתלו אותה כבר? תלייה והתקנה של ריהוט, אביזרים וחפצי נוי מצריכה זמן, כלים וידע מתאים. עזרה קטנה של הנדימן יכולה להפוך את הבית לנוח, יעיל ויפה יותר, בעבודה פשוטה ומקצועית ותוך זמן קצר.

מה תוכלו לסדר בעזרת שירותי ההנדימן שלנו?  הנדימן

  • תליית מאוורר תקרה
  • תליית טלויזיה
  • תליית תמונות
  • תליית מדפים
  • התקנת חבלי כביסה
  • תליית וילון – וילונות נוי או וילון אמבטיה
  • התקנת ארונות
  • הרכבת ריהוט חדש

  

תנו לנו לעשות במקומכם את כל התיקונים הקטנים!

תחזוקה שוטפת של דירה או בית פרטי מצריכה לעתים תיקונים שוטפים והחלפת אביזרים שונים כמו נורות או חבלי תריס. לא יודעים איך עושים זאת?  אין ברשותכם את הכלים המתאימים? זקוקים  לעזרה של בעל מקצוע? הנדימן יכול לסייע בשלל עבודות של תיקונים קטנים לבית ושיפוצים קלים – החלפה של נורות חשמל, ייצוב מדף שנפל, החלפת ברזים או כיור, שיוף וצביעת קירות או משקופים, החלפת חבל תריס, תיקון נזילות וסתימות וכדומה.

הנה עוד כמה דברים שהנדימן יכול לעשות עבורכם: החלפת צילינדר של דלת פנימית, תיקון נזילות קלות, שימון צירי דלתות וארונות, מילוי סדקים בקיר או באריחי הקרמיקה, החלפת מרצפת רופפת, קידוחים קטנים והחלפת רשתות בחלונות.

   

תליית תמונות ותיקונים קטנים בביתלפני, תוך כדי ואחרי מעבר דירה

מעבר דירה מצריך לעתים עזרה של הנדימן, שיפוצים קטנים ותיקונים פשוטים שיאפשרו הן את אריזת הציוד והעברתו, והן התמקמות חלקה וטובה בבית החדש. אם אתם עומדים לעבור דירה וצריכים לפרק רהיטים כדוגמת כוננית או ארון קיר, גופי תאורה שמחוברים לקיר או לתקרה, טלויזיה, רמקולים או מדפים – נשמח להציע לכם שירות תיקונים של הנדימן מומלץ ואדיב.

בדירה שאליה אתם עוברים יש סדקים בקירות, רטיבות או תקלה אחרת כלשהי? שירותי ההנדימן שלנו כוללים שיפוצים ותיקונים קלים. אחרי ההעברה יש צורך להרכיב את הריהוט מחדש? להוסיף מדף או לתלות אהיל? מתעכבים עם תליית התמונות? אל תתעכבו! הזמינו שירותי הנדימן נוחים, זריזים ויעילים – נשמח להיות לכם לעזר ולסגור עבורכם את הפינה הזאת!

 

 זקוקים לסיוע בתיקונים קטנים בבית? מישהו שיתלה ויתקין את כל מה שצריך צרו קשר עם סידורים!

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר