פנג שואי

לבית בו אנו גרים יש השפעה מכרעת על ההרגשה שלנו. סידור הבית לפני עקרונות פנג שוואי יכול לגרום אצלנו שינוי בהרגשה המוביל לשינוי בכלל בחיינו. בתים מבולגנים ומלוכלכים יוצאים תחושה של חוסר אנרגיה, העדר שליטה ואפילו דכאון. מסיבה זו סידורים מציעה ללקוחותיה אפשרות לסידור הבית על פי עקרונות הפנג שוואי, שיסייעו להם ליצור בבית אווירה חיובית וטובה. מכיוון שהבית שלנו הוא המקום שמשקף אותנו, את הרגשתנו ואת הציפיות שלנו מעצמנו ומהעתיד, סידור הבית לפי עקרונות הפנג שוואי, יכול לגרום לאדם לחוש טוב יותר לגבי עצמו ולגבי העתיד.

 פנג שוואי בבית

 

סידורים מאמינה ששימוש בפנג שואי כחלק מסידור הבית, יכול לא רק לפנות לכם את הבלאגן מהבית, אלא גם את החסימות האנרגטיות הנגרמות ממנו. על פי הפנג שואי לחלקים שונים בבית יש יעוד אחר – חדר השינה נועד לשמור על הזוגיות בעוד חדר העבודה נועד לסייע לנו להגביר רווחים. מסיבה זו סידור הבית יסייע לכל חדר לקיים את מטרתו, גם באמצעות הרחקת תכנים לא קשורים מאותו החדר (כמו למשל המחשב מחדר השינה) וגם באמצעות התאמת החדר למפת הפנג שואי המותאמת לבית ולגרים בו.

 

אחד מהעקרונות הבסיסיים של פנג שוואי הוא שכאשר מכניסים דבר מה חדש, נפטרים מדבר מה ישן. בכדי לסייע לכם לעמוד בעקרון זה, סידורים מציעה חבילה הכוללת שירותי מיון, שתסייע לכם להפריד את הדברים הטובים מאלו שעבר זמנם, ולנקות את הבית מדברים שבורים, ישנים או חסרי תועלת.

ניתן לרכוש את שירות פנג שוואי של סידורים בפני עצמו או כחלק מחבילת שירותים, הכוללת בין השאר הום סטיילינג, ארגון הבית, הכנת הבית לאחר מעבר דירה, או אף סידור המשרד. צוות סידורים יתאים את סידור הבית לתכולתו ולמפת הפנג שוואי של המתגוררים בו, ויסייע להכניס לבית שלכם אנרגיות טובות.

רוצים לשנות את האווירה בבית? צרו קשר עם סידורים והזמינו את שירות פנג שוואי!

לקריאה נוספת:

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר