העברת דירה

הובלה עם מנוף מבית הובלות אשכנזי!

הובלת דירה, ריהוט או משרד מסתכמת במרבית המקרים במשאית וכמה עובדים. אך ישנם מקרים בהם משאית ומכשור פשוט אינם מספיקים, ויש צורך בהובלה עם מנוף. כאשר יש צורך בהובלה, אנו בהובלות אשכנזי מגיעים לדירה, למשרדים או לבית העסק, בוחנים את הריהוט, המיקום ופרמטרים נוספים, וממליצים על אופן ההובלה, בהתאם לנסיון ולידע המקצועי הרב שצברנו. הובלות עם מנוף הן יעילות, אחראיות ומקצרות את משך המעבר. חברת הובלות אשכנזי מעניקה שירותי הובלה עם מנוף במקרי הצורך, בבטחה וביעילות.

 

sidurim_bul קבלו הצעת מחיר להובלה עם מנוף! sidurim_bul

  

מתי דרוש מנוף להעברת דירה או משרד?הובלת פסנתר

הובלות מנוף נחוצות כאשר מדובר על קומה גבוהה עם או בלי מעלית, פתחים צרים בבית או במעלית, חדר מדרגות צפוף וצר, פריטים גדולים (פסנתר או ספה רחבה למשל) או כאלו שנבנו בתוך חלל המגורים וכעת יש צורך לשנע אותם. במקרים מסוימים נחוצה הובלת מנוף על מנת לייעל ולזרז את תהליך העברת החפצים והציוד, או כדי לאפשר מעבר חופשי במדרגות ובמעלית לשאר הדיירים והמשתמשים בבניין. מלבד מנוף להעברת דירה, אנו בהובלות אשכנזי מספקים גם שירותי הובלת מנוף מקצועיים, במקרים של הובלת ציוד תעשייתי, ריהוט משרדי בעל נפח לא שגרתי או כאשר מדובר על ציוד בנפח גדול ורחב.

 

מהם היתרונות של הובלה עם מנוף?

  • הובלות מנוף מאפשרות לקצר משמעותית את משך זמן ההובלה.
  • עובדי הובלות אשכנזי עוטפים ומגנים על הציוד במהלך הובלת מנוף, על מנת למנוע נזק או פגיעה בו. מאחר ואין מגבלה של רוחב דלת, רוחב מעלית או חדר מדרגות, ניתן לארוז את הציוד בצורה מלאה, ללא חשש שהאריזה תוסיף נפח בעייתי.
  • הובלות עם מנוף מאפשרות העברה של ציוד וריהוט בגודל, במשקל ובנפח גדול, כדוגמת פסנתר או מקרר ענק.
  • הובלת מנוף מאפשרת העברה של ריהוט בנוי שאין אפשרות לפרק, או שמוטב שלא לפרק, בשל חשש לעמידותו וקושי בהרכבתו מחדש.
  • הובלות עם מנוף מורידות את החשש מנזק לריהוט או לציוד כתוצאה מהתחככות בקירות, משקופים או מעבר בחללים צרים.
  • הובלת ציוד עם מנוף מונעת פגיעה במבנה – אין שריטות על הקירות, אין דפיקות על המשקופים, ואין חשש לבלטות, חדר מדרגות או דלתות זכוכית. הכל נעשה באופן מדויק ובטוח דרך פתח רחב בקיר – חלון או פתח יציאה גדול, בדרך כלל.

 

מה תמצאו אצלנו בנוסף להובלה עם מנוף?

חברת הובלות אשכנזי היא חברה מנוסה ומקצועית, שמובילה שנים רבות, באחריות וביעילות, דירות, ריהוט ומשרדים בכל רחבי הארץ. במקרה של הובלות מנוף אנו מספקים לכם שירות בטוח, באחריות, כולל רשיון להפעלת מנוף (חשוב לודא ולברר שיש אחד כזה, בכל מקרה של הובלה עם מנוף!)

החברה נותנת שירות של פירוק רהיטים מקצועי על ידי נגר, כמו גם חיבור והרכבה מחדש בדירה או באתר שאליו מועבר הריהוט.

 

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר – צרו קשר

 

אפשרות לשירות מלא – אריזה, הובלה ופריקה תוך 36 שעות בלבד למעבר מושלם!

 

תוכלו לחסוך לעצמכם דאגות, התרוצצות, ימי עבודה יקרים וזמן!
אנו עובדים בשילוב חברת סידורים ומספקים שירות מלא וכולל! סידור הבית לאחר מעבר דירה הובלה ואריזה – חבילה שירות נוחה שמאפשרת לכם להוביל את חפציכם בלא לבזבז זמן יקר על אריזה, איסוף קרטונים וחיפוש חוזר ונשנה של מסקינג-טייפ. רוצים הובלה בשילוב אריזה? פנו אלינו! אנחנו מגיעים, אורזים עבורכם באופן מקצועי, מפרקים ומרכיבים את הדרוש, מובילים, עם מנוף במקרה הצורך, ולמעשה נותנים לכם עוד זמן התארגנות יקר במקום החדש, בלי כאבי ראש, ובלי בלאגן.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר – צרו קשר

 

רגע אחד לפני המנוף ומה לגבי ארגזים?

יש לנו קרטונים בגדלים ועוביים שונים לפי הצרכים שיש באריזה. קרטונים בעוביים שונים לאריזת זכוכית וספרים.
קרטונים מיוחדים להובלת בגדים תלויים למניעת קמטים, קרטונים למצעים, שמיכות.
נייר לבן לעטיפת כלי זכוכית, ניילון נצמד, גלילי דבק ועוד.
זקוקים לסיוע במעבר הדירה? צוות מיומן שיארוז עבורכם או פשוט מחפשים ארגזים למעבר דירה צרו קשר עם סידורים!

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר