הובלות

הובלה עם מנוף – רק עם מובילים מנוסים!

הובלת דירה, ריהוט או משרד מסתכמת במרבית המקרים במשאית וכמה עובדים. אך ישנם מקרים בהם משאית ומכשור פשוט אינם מספיקים, ויש צורך בהובלה עם מנוף. כאשר יש צורך בהובלה, אנו מגיעים לדירה, למשרדים או לבית העסק, בוחנים את הריהוט, המיקום ופרמטרים נוספים, וממליצים על אופן ההובלה, בהתאם לנסיון ולידע המקצועי הרב שצברנו. הובלות עם מנוף הן יעילות, אחראיות ומקצרות את משך המעבר. אנו מעניקים שירותי הובלה עם מנוף במקרי הצורך, בבטחה וביעילות.

 

sidurim_bul קבלו הצעת מחיר להובלה עם מנוף! sidurim_bul

  

מתי הובלה עם מנוף רלוונטית להעברת דירה או משרד?הובלת פסנתר

הובלה עם מנוף נחוצות כאשר מדובר על קומה גבוהה עם או בלי מעלית, פתחים צרים בבית או במעלית, חדר מדרגות צפוף וצר, פריטים גדולים (פסנתר או ספה רחבה למשל) או כאלו שנבנו בתוך חלל המגורים וכעת יש צורך לשנע אותם. במקרים מסוימים נחוצה הובלת מנוף על מנת לייעל ולזרז את תהליך העברת החפצים והציוד, או כדי לאפשר מעבר חופשי במדרגות ובמעלית לשאר הדיירים והמשתמשים בבניין. מלבד מנוף להעברת דירה, אנו מספקים גם שירותי הובלת מנוף מקצועיים, במקרים של הובלת ציוד תעשייתי, ריהוט משרדי בעל נפח לא שגרתי או כאשר מדובר על ציוד בנפח גדול ורחב.

 

מהם היתרונות של הובלות מנוף?

  • הובלות מנוף מאפשרות לקצר משמעותית את משך זמן ההובלה.
  • אנו עוטפים ומגנים על הציוד במהלך הובלות מנוף, על מנת למנוע נזק או פגיעה בו. מאחר ואין מגבלה של רוחב דלת, רוחב מעלית או חדר מדרגות, ניתן לארוז את הציוד בצורה מלאה, ללא חשש שהאריזה תוסיף נפח בעייתי.
  • הובלות מנוף מאפשרות העברות של ציוד וריהוט בגודל, במשקל ובנפח גדול, כדוגמת פסנתר או מקרר ענק.
  • הובלות מנוף מאפשרות העברות של ריהוט בנוי שאין אפשרות לפרק, או שמוטב שלא לפרק, בשל חשש לעמידותו וקושי בהרכבתו מחדש.
  • הובלות מנוף מורידות את החשש מנזק לריהוט או לציוד כתוצאה מהתחככות בקירות, משקופים או מעבר בחללים צרים.
  • הובלת ציוד עם מנוף מונעת פגיעה במבנה – אין שריטות על הקירות, אין דפיקות על המשקופים, ואין חשש לבלטות, חדר מדרגות או דלתות זכוכית. הכל נעשה באופן מדויק ובטוח דרך פתח רחב בקיר – חלון או פתח יציאה גדול, בדרך כלל.

 

מה תמצאו אצלנו בנוסף להובלה עם מנוף?

אנו בסידורים עובדים בשיתוף פעולה עם מיטב המובילים, אשר מנוסים ומקצועיים ומובילים שנים רבות באחריות וביעילות, דירות, ריהוט ומשרדים בכל רחבי הארץ. במקרה של הובלות מנוף אנו מספקים לכם שירות בטוח, באחריות, כולל רשיון להפעלת מנוף (חשוב לודא ולברר שיש אחד כזה, בכל מקרה של שימוש במנוף להעברת דירה!)

החברה נותנת שירות של פירוק רהיטים מקצועי על ידי נגר, כמו גם חיבור והרכבה מחדש בדירה או באתר שאליו מועבר הריהוט.

 

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר – צרו קשר

 

אפשרות לשירות מלא – אריזה, הובלה ופריקה תוך 36 שעות בלבד למעבר מושלם!

תוכלו לחסוך לעצמכם דאגות, התרוצצות, ימי עבודה יקרים וזמן!
אנו מספקים שירות מלא וכולל! סידור הבית לאחר מעבר דירה הובלה ואריזה – חבילה שירות נוחה שמאפשרת לכם להוביל את חפציכם בלא לבזבז זמן יקר על אריזה, איסוף קרטונים וחיפוש חוזר ונשנה של מסקינג-טייפ. רוצים הובלה בשילוב אריזה? פנו אלינו! אנחנו מגיעים, אורזים עבורכם באופן מקצועי, מפרקים ומרכיבים את הדרוש, מובילים, עם מנוף במקרה הצורך, ולמעשה נותנים לכם עוד זמן התארגנות יקר במקום החדש, בלי כאבי ראש, ובלי בלאגן.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר – צרו קשר

 

רגע אחד לפני המנוף ומה לגבי ארגזים?

יש לנו קרטונים בגדלים ועוביים שונים לפי הצרכים שיש באריזה. קרטונים בעוביים שונים לאריזת זכוכית וספרים.
קרטונים מיוחדים להובלת בגדים תלויים למניעת קמטים, קרטונים למצעים, שמיכות.
נייר לבן לעטיפת כלי זכוכית, ניילון נצמד, גלילי דבק ועוד.
זקוקים לסיוע במעבר הדירה? צוות מיומן שיארוז עבורכם או פשוט מחפשים ארגזים למעבר דירה צרו קשר עם סידורים!

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר