הום סטיילינג

שירותים משלימים

בנוסף לשירותי סידור הבית, העברת דירה, מעבר לדיור מוגן ומעבר וסידור העסק, סידורים מציעה ללקוחותיה מבחר שירותים משלימים שנועדו להעניק לחלל המגורים בו מתבצע הסידור או אליו מתבצעת העברת דירה את האפקט הנכון.

שירותים משלימים לסידור הבית

השירותים המשלימים אותם מציעה סידורים כוללים:

כל אחד מהשירותים שמציעה סידורים מוסיף נדבך נוסף לסידור הבית והעסק, ומאפשר להרוויח שני יתרונות מסידור אחד או מהעברת דירה, כאשר הם נבחרים במסגרת חבילה. בנוסף, ניתן לקחת את כל אחד מהשירותים הללו בפני עצמו ולהרוויח רוח רעננה בבית או בעסק באמצעות מגע של מקצוענים ובמחיר נוח.

מנוי לסדר – סידורים 365

עבור מי שמעוניין בשמירה על סידור הבית או סידור העסק לאורך זמן, סידורים מציעה שירות ייחודי הכולל מנוי לשמירה על סדר. סידורים מציעה חבילה של ביקורים חצי שנתיים, רבעוניים, דו חודשיים או חודשיים, המאפשרת לבצע בקרה ושמירה על סידור הבית והעסק באופן שוטף ובהתאם לצרכי הלקוח.

תכנון ארונות ומטבחים בהתאמה אישית

עומדים לפני העברת דירה או קניית בית חדש? מחדשים את חדר הארונות או המטבח? סידורים מציעה לכם תכנון מקדים לארונות ומטבחים המוודא כי לכל בגד או לכל כלי הגשה בבית יהיה מקום מסודר ונוח בארון. סידורים ממפה את צרכי הלקוח ומתרגמת את צרכיו לכדי תכנית אותה ניתן להעביר לנגר.

תכנון משרדים

השאלה היכן לשים את מכונת הצילום והפקס? היא שאלה ששווה לכם הרבה מאד זמן כסף. סידורים מארגנת עבור לקוחותיה הנמצאים לפני מעבר משרד או מעוניינים בסידור העסק, את חלל המשרד בצורה החסכונית, הנבונה והחכמה ביותר ומסייעת להם לחסוך זמן כסף ומשאבים באמצעות תכנון מקדים נכון.

מעוניינים באחד השירותים המשלימים של סידורים? פנו אלינו עוד היום!

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר