סידור ארון בגדים

סידור ארונות

סידור ארונות בגדים היא מטלה שכולנו נאלצים להתמודד איתה לפחות פעמיים בשנה. עבור רוב האנשים סידור ארונות היא המטלה המציקה ומעצבנת ביותר מבין מטלות סידור הבית, מכיוון שהיא נמשכת שעות רבות ומחייבת בסיום סידור ארון אחד לגשת לסידור ארונות נוספים, ולסדר גם את ארונות הבגדים של הילדים. אם התרחיש נשמע לכם מייאש ואתם שוקלים להפעיל את המזגן כל הקיץ או החורף רק בכדי לא לעבור את תהליך סידור הארונות, סידורים מציעה לכם פתרון נוח וקל יותר – סידור הארונות בכלל וסידור ארון בגדים בפרט על פי שיטת Management.

סידור ארון בגדים בשיטה של סידורים

השיטה של סידורים לסידור ארון בגדים מאפשרת לכם לשמור על הסדר בארון גם לתקופה ארוכה אחר כך. צוות סידורים ילמד אתכם כיצד לקפל את הבגדים נכון כך שתוכלו לאתר כל בגד ובגד בארון מסודר, יסביר לכם מהו הסידור הנכון עבורכם בהתאם לתכונות הארון שלכם, וילמד אתכם כיצד לחסוך זמן ועצבים, באמצעות סידור הארונות בשיטה המאפשרת למצוא בקלות את הבגדים המקופלים ואף התלויים.

בארונות בגדים רבים אפשר למצוא פריטים רבים שנשמרים בהם רק בגלל סיבות סנטימנטליות – אנשים נוטים להשאיר בארון הבגדים את הפריטים היפים ביותר שלהם, אותם הם לבשו כשהיו צעירים ויפים, מתוך מחשבה שהם עוד יחזרו ללבוש אותם או מתוך רצון להשאיר משהו מ"האני הצעיר" שלהם בסביבה. סיבות סנטימנטליות כאלה יכולות להפוך מהר מאוד לאגרנות בגדים לא רצויה. באמצעות שירות סידור ארונות של סידורים תוכלו למיין את הבגדים שצברתם לאורך השנים, ולהבין על איזה מהם תוכלו לוותר.

שירות סידור ארון בגדים הוא חלק ממערך שירותי סידור הבית של סידורים. השירות מתאים במיוחד למשפחות בהן בני הבית מבזבזים שעות בכל יום בחיפוש אחר בגדים, מתרוצצים מארון הבגדים אל סל הכביסה ואל החבל ומסיימים את הבוקר בעצבים ובארון מבולגן. סידור ארון בגדים מקצועי הוא הפתרון עבורם לבוקר רגוע ושלו ולחיסכון בזמן המאפשר להקצות עוד כמה דקות בבוקר לנמנום, לסידור הבית או להתפנקות של בוקר עם הקפה.

סידור ארונות באופן יעיל יכול להביא לניצול נכון של שטחי האחסון בבית. בזמן סידור ארונות, צוות סידורים מציע פתרונות יצירתיים ויעילים עבור פריטי לבוש בעייתיים כגון חזיות, תחתונים וגרביים, המסייעים לכם לשים את הכל במקום בצורה קלה ונוחה, וכשהארון מסודר, קל לפנות זמן לסידור הבית כולו.

לקבלת מחירון סידור ארונות צרו קשר לפגישה עם נציג סידורים ללא התחייבות

 

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר