אריזת דירה בקלות

העברת דירה כרוכה לרוב בחיפוש עיקש אחר ארגזים במצב טוב, הזרוקים ברחובות או בצידי הסופרמרקטים, באגירת עיתונים לשם עטיפת הכלים והאביזרים השבירים, ובאריזה בעשרות קופסאות בגדלים שונים בהתאם לנמצא. מכיוון שרוב האנשים אינם מתמחים באריזה, בסופו של התהליך פריטים השייכים למטבח מוצאים את עצמם בארגז המעילים והספרים חולקים ארגז עם הכפכפים, ובזמן הפריקה הבלאגן חוגג.

שירותי אריזה מהדור החדש

לאלו שמאסו בהעברת דירה מסוג זה, סידורים מציעה שירותי אריזה מתקדמים שמחירם הינו פונקציה של כמות הארגזים, והם כוללים אספקת ארגזים חדשים ונקיים בכמות המספיקה לאריזת דירה במלואה. הצוות של סידורים מגיע לביתכם ומבצע אריזה של הדירה כולה באופן המגן על כל פריט ופריט בה – מהרהיטים ועד אחרון הכוסות בסרוויס. כמומחים לסדר, צוות סידורים מבצע רישום וסימון מדוייקים על הקרטונים לשם שליטה ובקרה ומסייעים לכם להתכונן מראש לשלב הפריקה והסידור.

אריזת דירה

אריזת דירה עם סידורים

שירותי אריזת דירה של סידורים כוללים שימוש בנייר לבן שאינו מלכלך את הכלים ובניגוד לנייר עיתון, אינו מחייב את שטיפתם בעת הפריקה. שיטת האריזה של סידורים שומרת על שלמותם של כל החפצים שלכם ומסייעת להעביר אותם ללא פגע. כך למשל הבגדים התלויים שלכם יועברו באמצעות חברת סידורים על גבי קולב נוסע ויחסכו מכם את הצורך לגהץ אותם בעת ההגעה לבית החדש.

עוד חשוב לזכור במהלך אריזת דירה הוא שכלי הזכוכית והחפצים השבירים יאוחסנו תוך שימוש בפטנט ייחודי לסידורים, בדמות חוצצים מיוחדים המספקים הגנה ושמירה על החפצים העדינים. שירותי האריזה של סידורים כוללים עטיפה וניילון של הרהיטים להגנה מקסימלית מפני פגיעות, והספרייה שלכם תעבור באותו האופן שבו הספרים היו מסודרים כעת בשיטת אריזה המכונה "ממדף למדף" שפותחה על ידי סידורים.

 

עומדים לפני מעבר דירה ומחפשים שירותי אריזה? צרו קשר עם סידורים, קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות, וגלו שאריזה לרגל העברת דירה יכולה להיות פשוטה מתמיד!

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר