ניירת

אקרדיטציה כחלק מסידור העסק וזה לא נגמר כאן

אקרדיטציה היא תהליך בו נמדדת איכות של ארגון המספק שירותי בריאות, על ידי גוף חיצוני. מטרת האומדן היא לוודא אם הארגון עומד בדרישות ובסטנדרטים המשפיעים על איכות הטיפול.

ממחקרים עולה שתהליך האקרדיטציה הוא משמעותי מאוד בקידום האיכות בארגוני בריאות, ביניהם גם בתי חולים. זהו תהליך המוכר ברוב מדינות העולם והוא מתנהל שם על ידי מערכות ממוסדות, דבר שרק עתה מתחיל להכנס לישראל, ומתנהל על ידי ארגונים שונים הקשורים למערכת הבריאות.

מתי צריך ליישם אותה?

בתי עסק זקוקים לסידור, לפעמים אפילו יותר מאשר הבית. עסק צריך לחסוך עד כמה שניתן בזמן עבודה ולכן חשוב שהוא לא יושבת עקב סחורה ארוזה, או ציוד שעדיין לא סודר במקומו.

כאשר מדובר בבתי חולים ובמוסדות רפואיים, תהליך הבקרה מקבל משמעות גדולה אף יותר בעקבות הדרישות הנוקשות של משרד הבריאות.

בזמן הסדר חשוב לבצע ספירות מלאי ולמיין ניירת שנאגרה שנים, ובסידור המדפים לנצל באופן מיטבי את חלל האחסון, כשהדגש הוא לחזור לשגרת העבודה כמה שיותר מהר וליצור שגרת עבודה ותשתית פשוטה וקלה.

לחברת סידורים יש את הנסיון, הידע והכלים המוכחים להציע שירותים מגוונים, החל מהובלה בלבד ועד לליווי מלא הכולל אריזה ופריקה, סידור העסק או המוסד הרפואי תוך תכנון מיטבי של מיקום כל חפץ ופריט ורישומם.

איך עומדים באקרדיטציה של משרד הבריאות?

על מנת להכין את המבדק ולעמוד בכל הדרישות, נדרשים סידור וארגון מקדימים לו. זהו הליך לא פשוט, במיוחד כשמדובר בגופים גדולים מאד כמו בתי חולים. נדרשת עבודה של חברה מיומנת, אחראית ובעלת מוניטין שתספק שירותים מקדימים לתהליך האקרדיטציה.

כאן נכנסת לתמונה חברת סידורים שבזכות הנסיון, הידע המקצועי והכלים המקצועיים המתאימים, עומדת בתנאים הנדרשים להכנות המקדימות לפני ביצוע הליך אקרדיטציה.

מסדרים את התקנים גם בבתי חולים

כאמור, תהליך אקרדיטציה בבתי חולים הוא חיוני ומשמש לשיפור וקידום איכות מערכת הבריאות בישראל. כדי לעמוד בסטנדרטים ובדרישות משרד הבריאות וארגוני בריאות נוספים, נדרשת עבודת הכנה של חברה שיכולה לעמוד בסדרי גודל כאלו ודרישות קפדניות, כמו חברת סידורים, שלה יש את הנסיון הנדרש .

עם סל שירותים כה נרחב ומקיף שיש לסידורים, אתם יכולים להבטיח לעצמכם בראש ובראשונה שקט נפשי בניהול והכנה לאקרדיטציה, בסידור ובמעבר העסק ואפילו במעברים מורכבים יותר. יש עם מי לדבר, ובעיקר, יש על מי לסמוך שיסדר.

התוצאות מדברת בעד עצמן. נסו אותנו, צרו קשר והתחילו ליהנות מהסדר.

סידורים הינה קבלנית רשומה במערכת "מרכבה" של משרדי הממשלה

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר