הרצאות והדרכות

שרית גושן, מנכ"ל סידורים, מרצה בשנים האחרונות בתחומי ההום סטיילינג במכללת קונספט לעיצוב. את הידע והניסיון הרב שלה בתחומי הסידור והארגון, העיצוב, הפנג שואי ועוד, שרית מעבירה גם במסגרת של הרצאות והדרכות לקבוצות.

הרצאות על סדר לקהלים שונים

ההרצאות וההדרכות שמעבירה שרית גושן, מנכ"ל סידורים, מתאימות למגוון קהלים – הורים צעירים שרוצים לדעת כיצד להחזיר את הסדר לבית, או אפילו כיצד ליצור מחדש את סידור הבית, כעת כשהחדר הנוסף הפך לחדר ילדים, אנשים מבוגרים שמעוניינים בסידור לניירת שהצטברה במשך שנים ואנשים בגילאים שונים המעוניינים לדעת כיצד להפסיק ולאבד בכל בוקר את המפתחות-פלאפון-שעון, ולהתחיל לחסוך זמן אבוד.

הדרכות והרצאות על סדר למוסדות וארגונים

סידורים מציעה לארגונים את האפשרות להדרכות והרצאות בנושא סידור המשרד וייעול העבודה בו, שמעבירה שרית גושן. בהרצאות אלו שרית נותנת למשתתפים את התשובות לבעיות נפוצות של אי סדר הקיים במשרד, את הכלים לתקן אותן ולהביא לסידור המשרד ומגוון של טיפים והצעות לייעול. המשתתפים בסדנה זוכים לא רק להרצאה מעניינת ולכלים יישומיים, אלא הם גם הופכים ליעילים יותר ולמעשה לאחר ההרצאה מתחילים לחסוך למעסיק כסף.

 

הרצאות בנושאי פאנג שואי והום סטיילינג

בשנים האחרונות תחומי הפאנג שואי וההום סטיילינג הפכו לפופולריים ורבים מתעניינים בהם. שרית גושן, מנכ"ל סידורים, תעביר בהרצאה על פנג שואי את עקרונות השיטה, ותסביר כיצד הם משולבים בעקרונות סידור הבית, כדי ליצור אצל דייריו תחושה חיובית. הרצאות ההום סטיילינג של שרית יאפשרו למשתתפים להבין כיצד ניתן באמצעות שינויים קלים ובהוצאה קטנה בלבד להעניק לבית מראה חדש ומעניין יותר, וכיצד לשלב את עקרונות סידור הבית כאשר אנו מעצבים מחדש.

צרו קשר עם סידורים והזמינו עוד היום את אחת מההרצאות המעניינות של שרית גושן

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר