הובלת משרד עם סידורים

אם אתם נמצאים לקראת העברת משרד, אתם יודעים בוודאי כי כל יום ללא פעילות עלול לפגוע ברווחיות של העסק ובקשרים עם הספקים, הלקוחות והעובדים. אצלנו תמצאו שילוב מנצח של אלוף הובלות עם מומחים לאריזה, פריקה וסידור מושלם של החפצים שלכם! 

 

sidurim_bul קבלו הצעת מחיר להובלת משרד! sidurim_bul

 

שירות הובלות משרד ללא דאגות!

חברת סידורים עובדת עם מיטב המובילים, חברות בעלות שנים רבות בתחומי הובלות משרדים וסידורם. החברות מספקת ללקוחותיה את הביטוחים הנדרשים, את אמצעי המיגון הטובים ביותר לתכולת העסק המועברת, ואת כלי הרכב המתאימים ביותר לביצוע ההובלה. הידע והניסיון מאפשרים להם למצוא פתרונות מושלמים לכל בעיה שעשויה לצוץ במסגרת העברת המשרד.

 

חברת הובלות משרדים שתספק לכם את הדרך למעבר המשרד, אך מה בנוגע לאריזתו של המשרד אותו אתם עוזבים ולפריקה וסידור של המשרד החדש?

 

העברת משרדים "משולחן לשולחן"

חברת סידורים מציעה לכם חבילת הובלות משרדים "משולחן לשולחן".  בשיטה זו, המומחים של סידורים מבצעים עבורכם אריזה של העסק, הניירת ותכולת המשרד בזמן קצר ובאופן יעיל ומסודר. הארגזים הארוזים עוברים ישירות אל משאית ייעודית עבור הובלות משרדים, ותוך זמן קצר הכל נפרק ומסודר במקום החדש, באמצעות עבודתם המקצועית והיעילה של מומחי סידורים.

 

שירות העברת משרד של "סידורים" כולל:

שירות "משולחן לשולחן", המאפשר לכם באמצעות אריזה ופריקה של תכולת המשרד להמשיך בעבודה עם פגיעה מינימלית בשגרה ומבלי לאבד זמן יקר.

פירוק והרכבת רהיטים בהתאם לצורך (בתשלום נוסף).
אספקת שירותי מנוף וגלגלות להעברת מטען שאינו עובר באמצעות הובלה סטנדרטית

אפשרות העברת משרד בסופ"ש אחד – ללא הפסד ימי עבודה.

ביטוח מלא, שירות אמין ומקצועי ללא פשרות.

לפרטים נוספים, צרו קשר עם צוות "סידורים"!


העברת משרד – מתי שתרצה איך שתרצה

סידורים מבצעת העברת משרדים בשיטת "משולחן לשולחן" בשעות שנוחות לבעל העסק. כתוצאה מכך, העסק חוסך זמן רב וחוזר לעבודה מהירה ותקינה בהקדם האפשרי. במידת הצורך, סידורים תתאם עבור העסק שלכם שירותי מנוף וגלגלות עבור חפצים שאינם ניתנים להעברה במסגרת הובלות משרדים סטנדרטיות. שירות "משולחן לשולחן" של סידורים מתאים לכל עסק וחברה המעוניינים בהובלות משרדים, והוא הטוב מסוגו בארץ.

 

לא רק מעמיסים ונוסעים

הובלות משרדים בשיטת "משולחן לשולחן" הם רק שירות אחד מיני רבים אותם תוכלו לקבל, על מנת לייעל את העסק במיקומו החדש. סידורים מציעה ללקוחותיה מבחר שירותים משלימים כגון:

תכנון לוגיסטי מדויק של המשרד החדש עוד לפני ביצוע ההובלה
תכנון עיצובי ורכישת אביזרים נלווים למשרד
שירותי סידור ניירת
התאמת שיטת תיוק לצרכי העסק
שירותי סידור המשרד להגברת היעילות
שירותי סטיילינג ופנג שואי, ליצירת אווירה טובה בעסק

בחירת בשירות ההובלות תאפשר לכם לסגור על מעבר מהיר (אפשרות מהיום למחר) באווירה טובה, ובידיעה שהעסק שלכם נמצא בידיים מנוסות ומקצועיות.

בחירה בשירותי העברת משרד "משולחן לשולחן" של סידורים תספק לכם את הפתרון המושלם למעבר משרד. תוך שעות ספורות בלבד, תוכלו להחזיר את העסק שלכם לפעולה ולהנות מהתחלה חדשה ומסודרת.

עומדים לפני העברת משרד? פנו כעת לסידורים וחזרו לשגרת עבודה במהירות!

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר