3 מוצרי החשמל שיסדרו לכם את הבית

בעידן בו יעילות נהייתה שם המשחק, ונדמה כי רבים מאיתנו מתרוצצים על מנת לעשות וי על כל מטלות החיים הרבות, אנו ממליצים לכם לעצור רגע, ולקבל את ההמלצות שלנו לשלושה מוצרים חשמליים שישנו לכם את החיים! לאחר ההמלצות הרשינו לעצמינו גם להוסיף אנקדוטה חביבה וחינוכית.

שואב אבק אלחוטי ונטען

אי אפשר לדמיין את הבית בלי אחד כזה, נכון? שואב אבק אלחוטי, נטען, קל משקל ושגם ניתן לפרק אותו לשואב ידני, הוא בהחלט אחד מהמוצרים שחובה להחזיק בכל בית, על מנת לשמור על בית נקי ומסודר. שואב האבק קל לתפעול, וניתן להגיע איתו לכל הפינות המסתתרות, ולנקות את הבית בכיף ובחיוך. אתם יכולים להסתפק בניקיון אחת לשבוע, וכמובן שאפשר לנקות גם בכל יום, כל אחד והעדפותיו, שואב האבק עושה עבודה נהדרת.

דייסון

הדייסון הוא ללא ספק המלך של מכשירי הניקוי, בעיקר מכיוון שהוא הופך את החווייה של ניקיון הבית לכיפית, קלילה, ואתה באמת מחכה כבר לפעם הבאה. הדייסון שואב ביעילות כל גרגר חול, כל שערה, ובעל כלים נוספים אשר מתאימים את עצמם לסוגי הניקיון בבית, אפילו לעדינים ביותר, כגון ניקיון אבק ממדף זכוכית שעליו כלים עדינים. המכשיר נטען ועובד באופן אלחוטי, כך שמאוד קל להגיע איתו לכל פינה בבית, במיוחד עם הכלים הייעודיים. גם מתחת למקרר תצליחו לנקות איתו!

איי רובוט

איי רובוט בעצם עושה את העבודה בשבילכם. זהו מכשיר חשמלי המצויד במערכת ניווט עצמאית. המכשיר נע באופן עצמאי ברחבי הבית, שואב אבק ומנקה את הרצפה. יש את זה ביותר גאוני? כן! הדגם החדש מאפשר תקשורת ישירה באמצעות אפליקציה דרך הטלפון הנייד, אשר מעדכן אותך על מצב הניקוי, מצב תחזוקת הרובוט, ואפשרות לתזמן את הניקוי.

חשוב לזכור – הכל מתחיל בחינוך

גם אם תבחרו לרכוש שואב אבק אלחוטי, דייסון או איי רובוט, במידה ויש לכם ילדים גדולים יחסית (מגיל 6 ומעלה), הנה המלצה יקרה: צרפו אותם לניקיון הבית, למדו אותם לנקות ולהחזיק בית נקי. ביום מן הימים, הם יעזבו את הבית ויילכו לגור בבית משלהם, לא בטוח שיהיה להם כסף על ההתחלה לקנות דייסון או להביא מנקה, נכון? אנו ממליצים בחום ללמד את הילדים את החשיבות של בית נקי ולמה הם רוצים ללמוד איך לנקות את הבית.

אגב, בנוסף לחשיבות ניקיון הבית, ישנה גם החשיבות בחינוך העשייה המשותפת. כל בני הבית לוקחים חלק בתחזוקה השוטפת של הבית, וכל אחד עושה כפי יכולתו. אם נקפיד לנהוג כך, נוכל לגדל ילדים אשר לוקחים אחריות ומבצעים מטלות בבית, מתוך ההבנה שגם הם אחראים על הבית.

שואב אבק, דייסון או איי רובוט, שלושתם נהדרים!

 

 

 

בין לקוחותינו

  • משרד החקלאות ופיתוח הכפר לוגו
  • מקסים לוגו
  • cellebrite logo
  • שירות התעסוקה הישראלי לוגו
  • גאליה להב לוגו
  • dvdent-logo
  • המכון לבריאות הנפש שער מנשה - לוגו
  • מי חדרה
  • זהות

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

ניוזלטר
חייגו אלינו יצירת קשר הצעת מחיר