פתרונות אחסון לבית

בתור המומחים לסידור הבית, אספנו במהלך השנים מספר פתרונות אחסון שמשלבים בין עשיית סדר לבין מתן מראה נעים ומעוצב לבית.

פתרונות אחסון לארונות בגדים

אם יש לכם ילד אתם יודעים כמה מהר צריך לקנות עבורם בגדים במידות גדולות יותר. את הבגדים הקטנים צריך לאחסן איפשהו, וכאן אנחנו נכנסות לתמונה.

מניסיוננו, אחסון לטווח ארוך צריך לנצל את שטח הארון בצורה מיטבית, לאפשר זיהוי קל של התכולה ולשמור עליה מפני אבק ופגעי מזג האוויר. בחרנו עבורכם פתרונות אחסון בגדים שמספקים את כל היתרונות הללו, והבונוס – אנו מביאות אותם עד אליכם הביתה. כל מה שנשאר הוא לארוז, או לקרוא לנו על הדרך, כדי שנעשה עבורכם את העבודה.

בואו נדבר רגע על נושא כאוב, הקולבים בארון התליה. רוב הקולבים הנמכרים כיום, מציעים פונקציה חלקית בלבד. הם עבים מדי ולכן לא יעילים לחולצות מכופתרות ומנצלים רע את שטח התליה, או דקים מדי וקורסים תחת משקל המעילים.

על חלקם אי אפשר לתלות את השמלות והחצאיות, ואילו אחרים חסרים את המוט התחתון המאפשר לתלות עליהם מכנסיים, ומהסוג השלישי החולצות מחליקות. מתסכל.

לאחר חיפושים רבים, מצאנו את הקולב המושלם, זה שיתאים לכל פריט בארון שלכם, וכעת אנו מציעים אותו למכירה ללקוחותינו, ובמשלוח עד הבית. אם תכננתם גם כך להחליף את הקולבים שלכם או להצטייד בחדשים, אם נמאס לכם ללקט מתחתית הארון בגדים שנשרו מהקולב, ואם תרצו לנצל באופן מיטבי את מקום התליה בארון, קנו עכשיו את הקולבים של סידורים.

אם אנחנו כבר בארון, הרשו לנו להציע לכם את הדרך להפוך אותו לריחני ונעים. פתרונות אחסון לארונות מגינים מפני צבירת ריחות ואבק, אבל למרות הכל עדיין יתכן שכשתפתחו את הארון תרגישו בריח קצת מחניק.

לשם כך אנו מציעים לכם מפיצי ריח לארון, שנשמרים בתוך שקית אורגנזה, מפיצים ריח נעים ואינם מלכלכים את הבגדים. דרכנו, תוכלו לרכוש מפיצי ריח במספר ריחות נעימים כדי להנעים את כל ארונות הבגדים.

פתרונות אחסון נוספים לבית

גם מתלה תכשיטים מעוצב יכול להעניק אופי וצבע לחלל בו הוא נמצא. ישנם סוגים רבים של מתלי תכשיטים, אבל אנחנו בסידורים בחרנו עבורכם מתלה המשלב בין פונקציונאליות מרובה, הודות לריבוי הווים שעליו ולאפשרות לתלות עליו המון עגילים, לבין עיצוב רומנטי בדוגמת מחוך. המתלה אידיאלי עבור מי שלא אוהבת לפשפש בתיבת התכשיטים בחיפוש אחר התכשיטים שלה, אלא לקבל מהם השראה ללבוש של אותו היום.

אורזים לילדים את הספרים והמתנות לחברים? הארונות שלכם מתפוצצים מהניילונים של הסופר? הצעיפים לא מפסיקים להחליק מהמדף בארון? לנו יש פתרון עבורכם.

סידורים מציעה לכם מתקן אחסון עשוי פלסטיק, הניתן להברגה לדלתות כל ארון או להנחה על כל משטח, המאפשר לאחסן שקיות, צעיפים ואפילו את גלילי הנייר לעטיפה. כשכל כך פשוט לעשות סדר בבית, כל מה שנשאר הוא לומר לנו כמה מתקנים כאלו תרצו, ותוך מספר ימים הם אצלכם!

פתרונות אחסון של איקאה לשמירה על סדר בארונות

פתרונות האחסון של איקאה לארונותמאפשרים לבעלי ארון סטנדרטי להתאים את תכולתו לצרכיהם ולקבל סידור ארונות אופטימלימבלי להוציא הרבה מאוד כסף.

כאשר אנשים קונים ארוןהם מסתכלים על הצבע שלוסוג הידיותהגודל והמחירומתעלמים מפרמטר חשוב אחד – עד כמה הארון מתאים להם ולצרכיהםהבחירה הלא מותאמתמביאה לאחר ההתקנה לגילוי כי חסרים לנו פתרונות אחסון לפריטים כמו לבנים או נעלייםוכי בכדי להוציא שמיכה יש צורך לבצע סידור ארונות מחודש.

המגירות החסרות

אחת החולשות הנפוצות ביותר של ארון סטנדרטי הוא חוסר במגירות בתוך הארוןעל אף כי הרוב המוחלט מעדיף לאחסן תחתוניםחזיות וגרביים במגירה סגורהבמרבית הארונות לא ניתן למצוא די הצורך מגירות קטנות לצורך זה.

אחסון ההלבשה התחתונה על מדף יוצר בזבוז רציני של מקוםועל כן בכדי ליצור סידור ארונות חכםהמנצל היטב את המקום בארון כדאי להיעזר ב– Skubb, אחד מפתרונות האחסון של איקאה – מגירה עם תאיםשעומקה 35 ס"מ.

יתרון נוסף של שימוש במגירת לבנים מאולתרת לאחסון הוא שהגובה הנדרש למגירת לבנים נמוך יחסיתוהתאמת גובה המדף אליותאפשר לנו להוסיף מדף נוסף או פתרונות אחסון אחרים, ולבצע סידור ארונות בצורה יעילה יותר.

סידור כלי מיטה ושמיכות

אחת הבעיות הנפוצות בסידור ארונות סטנדרטיים היא שאין מספיק מקום לכלי המיטה והשמיכותבכדי להקטין את נפח כלי המיטה בארוןולשמור על סידורומומלץ לארגן את המצעים כ"חבילותבהן ציפת השמיכה עוטפת בקיפול האחרון את הסדין המקופל והציפיות.

אם הארון אינו מספק פתרונות אחסון לכל כלי המיטהניתן לקנות את ארגז האחסון של איקאה, Apa, למקם אותו למרגלות המיטהולאחסן בו את כלי המיטהארגז Apa מגיע בצבעים נייטרלים והוא מאפשר לצפותו בטפט בהתאם לגווני החדר.

בכדי להגביל את נפח השמיכות ולחסוך במקוםכדאי להשתמש בתיק אחסון מסוג Skubb, שיגן על השמיכות מפני צבירת אבקויאפשר לכם לשלוף אותן בעת הצורך לשימוש מיידי ללא צורך לאוורר ולאבק אותן.

סידור נעליים

אחד האלמנטים שנוטים להתעלם מהם בבחירת ארון הוא כמות הנעליים שברשותנועל אף שלעיתים מדובר בעשרות זוגותלא מושקעת די מחשבה במציאת פתרונות לאחסון הנעליים כשאנו רוכשים ארון סטנדרטי

עבור קוני הארונות שהתוודעו לבעיה זואיקאה מציעה את ארגונית הנעליים קומפלמנטהמאפשרת לאחסן 16 זוגות נעליים באופן החוסך מקום ומסייע לסידור הארון.

פתרון אחסון נוסף מבית איקאה לאחסון נעליים הוא קופסאות הנעליים מסדרת Skubb שניחנות בחלון תצוגה שקוףבגודל של קופסת נעלייםובאפשרות להיערם אלו על אלובסדרה יש גם קופסאות בגודל כפול לשם אחסון מגפיים גבוהים.

פתרונות האחסון של איקאה מתאימים למי שמעוניין בסידור ארונות אך אינו מתכנן בקרוב החלפת ארוןאו למי שמתכנן לקנות ארונות מהחברהאלו המתכננים לקנות ארון או חדר ארונות בהתאמה אישיתישמחו בוודאי לגלות את שירות ה-FixMix של סידוריםהמציע תכנון של הארון בהתאם לצרכי השימוש שלהם.

רבים מתלוננים שמלאכת ארגון הבית הפכה לבעייתית יותר מהרגע שבו הילדים החלו להתנועע בו בלא עזרה ולהשאיר את הצעצועים בכל מקום. באמצעות ניצול נכון של שטחי החדר ושימוש בפתרונות האחסון הזולים והיעילים של איקאה, ניתן להחזיר את הסדר לחדר הילדים.

את הצעצועים לילדים כדאי לאחסן בכוורות פתוחות כגון יחידת המדפים Expedit של איקאה, ואת הצעצועים עצמם כגון הפאזלים, הבובות וכו' לשים בקופסאות Lekman העשויות פלסטיק בגודל המותאם ליחידת המדפים, ומגיעות בגווני אדום כחול ולבן.

חלקים קטנים של לגו או סט חיות הכפר ילכו בוודאי לאיבוד בתוך ארגזי משחק גדולים, ועל כן כדאי לאחסן אותם בקופסאות Glis של איקאה המגיעות בצבעי ורוד, לבן או צהוב.

מתאימים את אחסון הצעצועים לצרכי הקטנטנים

חשוב לאפשר לילדים לראות את תוכן הקופסאות, כיוון שילדים נוטים לשכוח מהצעצועים אותם הם לא רואים. סידור חדרי ילדים אינו נועד בכדי ליצור מצב שבו מסתובבים בחדר פריטים רבים שאין בהם שימוש, אלא בכדי לספק לילדים את המושג לגבי לאן אמור לחזור כל פריט ופריט מצעצועיהם.
אם הילדים עוד לא יודעים לקרוא, ניתן להדביק על הקופסא מדבקה או תמונה המשקפת את תוכנה, ואם הם יודעים לקרוא ניתן לכתוב על הקופסא את תכולתה.

מכיוון שילדים קטנים אינם יכולים להגיע למדפים הגבוהים, ומשום שבגילאי הגן הם חוששים מהמפלצת שמתחת למיטה, ניתן לנצל את ההזדמנות ששני מצבים אלו יוצרים ולהפוך את תחתית המיטה למקום האחסון של הצעצועים האהובים, אותם הילד רוצה קרוב אליו. תיק האחסון Skubb של איקאה יכול להוות פתרון אופטימלי לשם כך.

פתרונות שגדלים עם הילדים

היתרון של יחידת המדפים Expedit של איקאה, נובע מכך שניתן לשנות את ייעודה כאשר הילדים גדלים. כאשר הילדים מגיעים לגילאי גן חובה או בית ספר, ניתן לרכוש שולחן כתיבה המתחבר ליחידת המדפים ומשמש גם להכנת השיעורים של הילד.

חומרי היצירה של הילדים ידרשו מאיתנו מגירות הצמודות לשולחן השייכות אף הן לסדרת Expedit, ובתוכן ניתן לארגן את הטושים, הצבעים, העפרונות והמדבקות באמצעות מחיצות הפלסטיק השקופות למגירות מסדרת Antonius.

כאשר הילדים הולכים לבית הספר, ניתן לאחסן את המחברות והחוברות לבית הספר בתוך מתקני הקרטון לכתבי עת מבית איקאה העונים לשם Strikt, המסייעים ליצור סדר לפי ימי השבוע בהם נדרשים החומרים או לפי נושאים.

מסדרים בגדול

גורם נוסף לבלאגן בחדרי ילדים הוא הריבוי של קלטות ודיסקים השייכים לצעירי המשפחה. בכדי לסדר את הקלטות והדיסקים כך שיהיו נגישים עבור הילדים אך עדיין לשמור על סידור הבית, מומלץ להשתמש בארגוניות למדיה מבית איקאה כגון Knos ו-Motorp בעלות המכסה.

כאשר הילדים גדלים, גם הצעצועים גדלים. כך למשל, בבתים רבים ניתן למצוא כדורי סל ורגל, סקייטבורדים, רולרבליידס ופריטים נוספים תופסי נפח. בכדי להתמודד עם סידור הבית על אף נוכחותם של פריטים אלו, כדאי להשתמש ביחידות אחסון גדולות כגון Konsmo או Apa אותם ניתן להתאים לגווני החדר ואף להשתמש בהם כספסל לנעילת נעליים.

בכדי לשמור על סידור הבית בכלל וחדר הילדים בפרט, לא מספיק לספק לילדים אמצעי אחסון נגישים ונוחים, אלא יש גם צורך ללמד אותם להחזיר את הפריטים למקום ולהשתתף בסידור הבית בהתאם לגילם ויכולותיהם. בצורה זו אתם וילדיכם תוכלו להפיק את מירב ההנאה מהבית, מחדר הילדים ומהצעצועים בו.

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

ניוזלטר

בין לקוחותינו

  • משרד החקלאות ופיתוח הכפר לוגו
  • מקסים לוגו
  • cellebrite logo
  • שירות התעסוקה הישראלי לוגו
  • גאליה להב לוגו
  • dvdent-logo
  • המכון לבריאות הנפש שער מנשה - לוגו
  • מי חדרה
  • זהות

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

ניוזלטר
חייגו אלינו יצירת קשר הצעת מחיר