פינוי תכולת דירה – מה עושים עם החפצים הישנים?

כאשר אתם עומדים בפני מצב בו יש צורך של פינוי דירה כל שהיא, בין אם שלכם או של אדם קרוב שנפטר, חשוב מאד לייצור קשר עם חברה מקצועית שאריזה או העברת דירה הוא תחום ההתמחות שלה, ולהיעזר בשירותיה.

דרכים שונות לפינוי דירה

אין כל צל של ספק, כי רכישת ריהוט חדש לדירה, שיפוץ כללי של כל הבית, קבלת דירה בירושה והתחדשות והתרעננות מביאים עימם גם את הצורך להיפטר מכל הרהיטים והחפצים הישנים, אשר היו בתוך הדירה, ולפנות את הדירה לקראת השינוי הגדול שאתם מתכננים לבצע בה.

אם כך, נשאלת השאלה כמובן מה הפתרון הטוב ביותר לחפצים הישנים אשר מצויים במתחמים השונים בדירה וכמובן שאין לכם בהם צורך כלל וכלל? אם כן, ישנן כמה אופציות לטיפול בסוגיה זו:

  • האופציה הראשונה היא כמובן לתת את החפצים המיותרים לתרומה לעמותות אשר דואגות לנזקקים. אולם, יחד עם זאת יש להקדים ולומר, כי אופציה זו עשויה להיות מסובכת מידי, והיא מתאפשרת רק אם לבעלי החפצים הישנים ישנה אופציה לשנע את הרהיטים אל מחסני העמותה הלכה למעשה.
  • האופציה השנייה האפשרית היא השלכת החפצים הישנים אל מחוץ לבניין, ולהשאירם שם בעבור מישהו אשר ייקח אותם. אופציה זו אמנם קלה יותר מלשנע את החפצים למקום מסוים, אולם גם היא זו כרוכה בארגונים כאלה או אחרים. על פי החוק לא ניתן פשוט להשליך פסולת אל מחוץ לבניין, ויש להעביר את הפסולת לאתר אשפה מסודר. לפיכך, יש לברר עם העיריה המקומית מתי מותר להשליך אשפה, מה הכמות המותרת, באילו שעות ניתן להשליך, והאם יש אתר להשלכת פסולת מסודר בקרבת הבניין, על מנת להימנע מקנסות.

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

ניוזלטר

פינוי דירה וירושה, הפיתרון האידיאלי לריהוט ישן

האופציה האידיאלית והיעילה ביותר לפינוי דירה ופינוי ירושה היא לפנות לחברה אשר מתעסקת בפינוי דירות לסיוע. כיום, ישנם בשוק חברות המתמחות בפינוי של רהיטים וחפצים מסוגים שונים, ובעת הצורך חברות אלו יכולות לבצע פינוי של דירות שלמות.

לרוב, פינוי דירה נעשה תמורת מחירים סמליים. החברה לוקחת אליה את הרהיטים והחפצים הישנים אותם אתם משליכים ועושה בהם שימוש, ועל כן המחירים לפינוי מן הסוג הזה נמוכים. לעיתים, חברת הפינוי תסכים לבצע פינוי דירה בחינם, זאת בתנאי שהחפצים והרהיטים שאתם משליכים הם בעלי ערך גבוה, מה שמאפשר לחברה לבצע את הפינוי בחינם.

פינוי דירה לקראת מעבר דירה

אז לפני מעבר דירה ואריזת החפצים והרהיטים שלכם, תבדקו, האם אתם באמת צריכים את כל החפצים האלו? לשם כך יש את חברת פינוי דירה אשר יכולה לסייע לכם בפינוי החפצים והרהיטים שאינכם זקוקים להם יותר. ורק לאחר סינון יש לארוז את החפצים ולהתקשר לחברת הובלות.

הובלות דירות המכילים תכולה קטנה או גדולה של חפצים ורהיטים יכולים להפוך לבלגן גדול אם לא בוחרים חברת הובלות מקצועית וטובה שיכולה להקטין את הלחץ עבור הלקוחות. כך או כך, חשוב מאד לא לדחות את הובלת הדירה לרגע האחרון, ולהתחיל כמה שיותר מוקדם. בנוסף מומלץ לבחור חברת הובלות טובה עלפי המלצות וכמובן לבדוק מחיר.

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

ניוזלטר

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

ניוזלטר
חייגו אלינו יצירת קשר הצעת מחיר