סידור ארונות מטבח

סידור ארונות מטבח

המטבח הוא לב הבית וכאשר הוא מסודר הוא מהווה בסיס טוב לסדר בבית. סידור ארונות מטבח בשיטת Management של סידורים, תעניק לכם את הכלים והטיפים לסידור מטבח מקצועי עם אחסון נכון וחכם, ולא פחות חשוב, שמירה על הסדר לאורך זמן.

שירות סידור מטבח של סידורים נועד להפוך את המטבח לפונקציונלי עבור בני הבית ולנצל נכון את ארונות המטבח ואת שטחי האחסון האחרים.

מטבחים ישראלים רבים מתאפיינים בארונות מטבח שבהם כמויות גדולות של כלי מטבח – כלי פלסטיק לילדים, הסרוויס החגיגי, גאדג'טים למטבח שקיבלנו במתנה, ואצל שומרי המסורת גם כלים בשריים, כלים חלביים, וכלים כשרים לפסח.

השילוב בין סוגי כלים רבים למטרות שונות וקיומם של מטבחים סטנדרטיים ברוב הבתים הופך את שירות סידור ארונות מטבח שמציעה חברת סידורים לשירות חובה. בשירות זה נדאג נתכנן אילו מוצרי חשמל יש לשמור ועל אילו אפשר לוותר ולפנות מקום נוסף, נסדר ונארגן את ארונות המטבח כולל הארונות הפנימיים ונציע פתרונות אחסון חכמים וסידור פנימי של ארונות מטבח, כדי שתפיקו את המקסימום מהמטבח שלכם.

בחלק ניכר מהבתים ניתן להשקיף על המטבח מהסלון ובבתים אחרים אוכלים את הארוחה במטבחים עצמם, שבהם גם ניצב שולחן האוכל. מסיבות אלו אנו חייבים לשמור על מטבחים מסודרים, ושירות סידור מטבח של סידורים יסייע לכם ליצור שגרת סדר המתאימה להרגליכם ולהרגלי המשפחה שלכם כך שלא תרגישו מבוכה לארח ולא תיאלצו לאכול בסביבה מבולגנת.

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

ניוזלטר

שירותי סידור ארונות מטבח של סידורים

שירות סידור מטבח של סידורים נחלק לשני חלקים – הראשון הוא סידור מטבח קיים לשם ניצול וסידור פנימי נכון של ארונות המטבח ושל שטחי האחסון. במסגרת שירות זה, צוות סידורים מברר עם הלקוח את שגרת השימוש שלו במטבח החל משימוש בכלים, בארונות מטבח, ועד שימוש במצרכי מזון.

כמו כן, צוות סידורים מברר מי נמצא במטבח בדרך כלל, ואילו פריטים נרצה להנגיש עבור הילדים. לאחר קבלת המידע צוות סידורים מסדר בהסתמך על שיטת Management לסידור מטבח שבסיומה הלקוח מקבל את הכלים והטיפים לאחסון נכון וחכם.

שירות סידור מטבח נוסף מבית סידורים הוא שירות FixMix הכולל שירותי ייעוץ והתאמה אישית לפני רכישת מטבח חדש, לאחר מעבר דירה או שיפוצים. סידורים מסייעת לכם לתכנן את המטבח החדש בהתאמה מלאה לצרכיכם תוך התחשבות בפרמטרים השונים כגון שמירת כשרות, נטייה לארח, ילדים מבשלים, בעיות גב וכן הלאה.

עם המפרט של סידורים תוכלו ללכת לכל חברת מטבחים ולהתאים לעצמכם את המטבח המושלם עבורכם.

מה כולל סידור מטבח?

אם כחלק מהחלפת המטבח אנו מתכננים להחליף חלק מהציוד החשמלי, כדאי לבצע התאמה לצרכים האמיתיים. כך למשל, אם אנו מתכננים לרכוש תמי4, יתכן שלא נצטרך לתכנן מקום לקומקום, ואם איננו אופים יותר מדי אלא משתמשים בתנור רק לחימום מנות קפואות, אולי נעדיף להחליף אותו בטוסטר אובן קטן ולחסוך מקום.

עלינו לתכנן גם את הרכיבים המשתלבים, כגון המדיח ולשאול את עצמנו מה יהיה נכון יותר עבורנו – מדיח קטן על השיש, מדיח צר, רחב, בינוני או אולי בכלל בלי מדיח, שכן לכל החלטה השפעה על מקומות האחסון במטבח שלנו.

כדאי לבדוק האם באמת אנחנו צריכים את הבלנדר הגדול ואת קוצץ המזון שתופסים המון שטח, או שניתן להחליפם בתחליפים קטנים שחוסכים במקום או שימוש במכשיר אחד שעושה את כל הפעולות.

מכיוון שבמטבח קטן כמות השיש מוגבלת, עלינו להחליט מה יהיה עליו, והיכן ימוקמו המכשירים כך שיפגמו הכי פחות במשטח העבודה, ינצלו שטחים מתים כמו פינות והיכן ימוקמו מכשירי החשמל האחרים שלנו בהם אנו משתמשים בהכרח פחות.

אם נחליט להשאיר על השיש את המיקסר, בר המים, המצנם ומתקן הסכינים, יתכן שלא יהיה לנו שטח עבודה מספיק. גילוי מאוחר מדי של מצב זה, עלול ליצור בעיה שכן הארונות כבר תפוסים ואין לנו מקום אחסון לפריטים אלו.

סידור ארונות מטבח ליצירת מקומות אחסון

אחד הפתרונות האפשריים עבור עיצוב מטבחים קטנים הוא שימוש באי. במקרה זה, לא רק שעלינו להחליט מראש על ייעודו של האי – לאכילה, כמשטח עבודה, או כמקום אחסון, אלא גם לוודא כי יש לנו מספיק מרחב תנועה במטבח, ועל כן יש למדוד את גדלי האי ולהתאימם במידת הצורך לגודל המטבח, האם קיים עוד שולחן אוכל ואם כן כמה הוא קרוב או מרוחק מהמטבח, האם ננצל את האי גם לבישול ואפיה קרי, נמקם עליו תנור, גז וכיור?

אם אין לנו בדירה ארונות מטבח עליונים ובכל זאת נרצה לנצל את השטח הנ"ל, אנו יכולים לתלות מתקני תליה מהתקרה או מהקיר כך למשל קיימים מתקנים לתלייה של סירים ומחבתות, מתקנים לארגון כלי הששת או הסכינים וכן הלאה.

הבחירה במתקנים הללו על פני ארונות נובעת משיקולי עלות, אך גם משיקולי אסטטיקה ושיקולים אישיים, שכן לא כולם אוהבים שהסירים נמצאים מחוץ לארון. המקור להצלחה בתכנון ועיצוב מטבחים קטנים וחללים קטנים הוא הירידה לפרטים ולו הזעירים ביותר.

מטבח קטן לא מאפשר לנו לומר "יהיה בסדר נמצא לזה מקום", אלא הוא מחייב אותנו לחשוב על כל הפריטים שנרצה לאחסן ועל מיקומיהם.

צריכים סידור מטבח? מלאו את הפרטים – ונגיע לסדר לכם את המטבח ע"י צוות סידור בתים מקצועי.

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

ניוזלטר

למה לבחור בנו?

סידור בתים

הניסיון הרב ביותר בארץ

כחלוצת התחום, שרית צברה ניסיון שאין לו תחרות, ושכללה את השיטה רבות, כך שכאשר אתם מקבלים שירות מסידורים, אתם יכולים להיות בטוחים שידעו כיצד לסייע לכם מא' ועד ת'.
סידור בתים

השירות המקצועי ביותר

צוות העובדים של סידורים נבחר בקפידה ועובר הדרכות וליווי, המבטיחים כי כל עובד של סידורים יעניק ללקוח את השירות הטוב, המתחשב והיעיל ביותר אותם ניתן לקבל.
סידור בתים

השיטה המוכחת

שיטות הסידור, המיון, האריזה והפריקה של סידורים נעשות באמצעות מתודה עקבית ויעילה במיוחד - שיטת Management. שיטה זו הוכחה כיעילה לשמירה על הסדר גם בקרב אנשים בעלי בעיות זכרון וקשב, שכן היא מבוססת על עקרונות פסיכולוגיים עמוקים.

 • העובדה, שעד היום הארונות שלי "עומדים למסדר" ואין ערמות בשום מקום, וחדר "הגולה" שבו הצטברו כל החפצים / בגדים ושאר פריטי הבית, הפך לחדר שימושי – מעידה על הסיוע היעיל והטוב שהוגש לי על ידי כל הצוות.

  שוב – תודה ענקית! סדרתם לי את החיים.

  סמדר כהן
 • הי שרית,

  הייתה לי חוויה נהדרת עם אפרת.
  לא האמנתי שנספיק כל כך הרבה ובצורה
  יסודית ומקצועית.
  לא נראה לי שנספיק עוד יום אינטנסיבי כזה לפני הלידה…

  המון תודה.

  תמר שילוח - תל אביב

בין לקוחותינו

 • סידור משרדים - משרד החקלאות
 • ארגון משרד ל-המפלס
 • ארגון משרד לחברת מקסים
 • סידור מחסן למוסך דיזל
 • ארגון משרדים ל- cellebrite
 • סידור משרדים לקבוצת אלון
 • סידור משרדים לשירות התעסוקה
 • סידור בתים מקצועי לגאליה להב
 • סידור מחסן ל- dvdent
 • ארגון משרד למכון לבריאות הנפש שער מנשה
 • סידור משרדים למי חדרה
 • סידור משרדים למפלגת זהות

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

ניוזלטר
חייגו אלינו יצירת קשר הצעת מחיר