טיפים לסידור ארון הבגדים של הילדים

כל הורה יודע שהשעות הכאוטיות ביותר ביממה הן שעות הבוקר, רגע לפני פיזור הילדים במסגרות השונות. בין אם מדובר בהכנת סנדוויצ'ים טעימים לכולם להפסקת עשר לצד ארוחת בוקר עשירה ומגוונת או בפעולות שאמורות להיות פשוטות יותר כמו השכמה והתארגנות.

כשמדברים על בקרים עם הילדים – אין לנו שום דקה לבזבז. לכן, היכולת של הילדים לבצע פעולות שונות באופן עצמאי, היא לא רק רצויה, אלא גם קריטית ביותר. פעולות כמו להתלבש לבד לבית הספר, יכולות לפנות להורה זמן יקר לדברים אחרים.

אבל כשארון הבגדים מבולגן והילד לא יודע מאיפה להתחיל למצוא מכנסיים, חולצה או גרב – הדבר דווקא עלול לגזול לכם יותר זמן מהרצוי. אז במיוחד עבורכם ההורים, הנה כמה טיפים לסידור ארון הבגדים של הילדים.

בחירת ארונות לחדרי ילדים

הטיפ הראשון נוגע למעשה בבסיס של הבסיס של סידור ארון הבגדים, והוא בחירת הארון המתאים ביותר עבור ילדיכם. סביר להניח שבשוק תמצאו מגוון רחב של ארונות לחדרי ילדים, אבל השאלה שעליכם לשאול את עצמיכם היא – האם הארון הזה עונה על הצרכים של הילדים שלי?

לדוגמה, האם הילדים זקוקים למרחב בארון לתליה של שמלות או מעילים? לכמה מגירות הם זקוקים? האם הילדים נמצאים בחוגים מסויימים שדורשים אחסון של תלבושת ספציפית לה הם זקוקים בחוג (כמו לדוגמה חוג ריקוד או קראטה). כשזה מגיע לארונות לחדרי ילדים, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים של הילד שלכם, על מנת לבחור את הארון המתאים ביותר עבורם.

מיינו את הבגדים בארון לקטגוריות

אז איך מתחילים לסדר את הארון של הילדים? ובכן, בהמשך לפסקה הקודמת, ברגע שהבנו מה הם הצרכים השונים של ילדינו, נוכל גם להתחיל למיין ולסדר את הארון בהתאם. לדוגמה, נוכל לשים את כל חולצות בית הספר במדף אחד ונגיש כך שהילדים יוכלו לשלוף את החולצה בצורה מהירה יותר בבוקר.

או לוודא שכל הנעליים מסודרות לפי צורך ושימוש במגירת הנעליים שבארון. כשזה לסידור הארון – מיון לקטגוריות שכוללות בתוכם את אופן השימוש לצד נגישות לילדים, יפתור הרבה בעיות בעתיד.

שתפו את הילדים בסידור הארון

רוצים שהסדר יישמר? שתפו את הילדים בפעולת סידור הארון. כך הם יוכלו לקבל מושג טוב יותר מאחורי ההיגיון שבסידור שלכם, וגם יבינו את האחריות שמוטלת עליהם על מנת לשמור על הסדר אחרי כל העבודה. בנוסף, יכול להיות שתקבלו מהם גם רעיונות לסידור – שלא חשבתם עליכם.

בהצלחה!

בין לקוחותינו

  • משרד החקלאות ופיתוח הכפר לוגו
  • מקסים לוגו
  • cellebrite logo
  • שירות התעסוקה הישראלי לוגו
  • גאליה להב לוגו
  • dvdent-logo
  • המכון לבריאות הנפש שער מנשה - לוגו
  • מי חדרה
  • זהות

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

ניוזלטר
חייגו אלינו יצירת קשר הצעת מחיר