הרצאות וסדנאות

ארגזים מוכנים למעבר דירה

שרית גושן, מנכ"ל סידורים, מרצה בשנים האחרונות בתחומי ההום סטיילינג במכללת קונספט לעיצוב. את הידע והניסיון הרב שלה בתחומי הסידור והארגון, העיצוב, הפנג שואי ועוד, שרית מעבירה גם במסגרת של הרצאות והדרכות לקבוצות.

הרצאות על סדר לקהלים שונים

ההרצאות וההדרכות שמעבירה שרית גושן, מנכ"ל סידורים, מתאימות למגוון קהלים – הורים צעירים שרוצים לדעת כיצד להחזיר את הסדר לבית, או אפילו כיצד ליצור מחדש את סידור הבית, כעת כשהחדר הנוסף הפך לחדר ילדים, אנשים מבוגרים שמעוניינים בסידור לניירת שהצטברה במשך שנים ואנשים בגילאים שונים המעוניינים לדעת כיצד להפסיק ולאבד בכל בוקר את המפתחות-פלאפון-שעון, ולהתחיל לחסוך זמן אבוד.

הדרכות והרצאות על סדר למוסדות וארגונים

סידורים מציעה לארגונים את האפשרות להדרכות והרצאות בנושא סידור המשרד וייעול העבודה בו, שמעבירה שרית גושן. בהרצאות אלו שרית נותנת למשתתפים את התשובות לבעיות נפוצות של אי סדר הקיים במשרד, את הכלים לתקן אותן ולהביא לסידור המשרד ומגוון של טיפים והצעות לייעול.

המשתתפים בסדנה זוכים לא רק להרצאה מעניינת ולכלים יישומיים, אלא הם גם הופכים ליעילים יותר ולמעשה לאחר ההרצאה מתחילים לחסוך למעסיק כסף.

הרצאות בנושאי פנג שואי והום סטיילינג

בשנים האחרונות תחומי הפנג שואי וההום סטיילינג הפכו לפופולריים ורבים מתעניינים בהם. שרית גושן, מנכ"ל סידורים, תעביר בהרצאה על פנג שואי את עקרונות השיטה, ותסביר כיצד הם משולבים בעקרונות סידור הבית, כדי ליצור אצל דייריו תחושה חיובית.

הרצאות ההום סטיילינג של שרית יאפשרו למשתתפים להבין כיצד ניתן באמצעות שינויים קלים ובהוצאה קטנה בלבד להעניק לבית מראה חדש ומעניין יותר, וכיצד לשלב את עקרונות סידור הבית כאשר אנו מעצבים מחדש.

צרו קשר עם סידורים והזמינו עוד היום את אחת מההרצאות המעניינות של שרית גושן.

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

ניוזלטר

למה לבחור בנו?

לייק לוגו

הניסיון הרב ביותר בארץ

כחלוצת התחום, שרית צברה ניסיון שאין לו תחרות, ושכללה את השיטה רבות, כך שכאשר אתם מקבלים שירות מסידורים, אתם יכולים להיות בטוחים שידעו כיצד לסייע לכם מא' ועד ת'.
לייק לוגו

השירות המקצועי ביותר

צוות העובדים של סידורים נבחר בקפידה ועובר הדרכות וליווי, המבטיחים כי כל עובד של סידורים יעניק ללקוח את השירות הטוב, המתחשב והיעיל ביותר אותם ניתן לקבל.
לייק לוגו

השיטה המוכחת

שיטות הסידור, המיון, האריזה והפריקה של סידורים נעשות באמצעות מתודה עקבית ויעילה במיוחד - שיטת Management. שיטה זו הוכחה כיעילה לשמירה על הסדר גם בקרב אנשים בעלי בעיות זכרון וקשב, שכן היא מבוססת על עקרונות פסיכולוגיים עמוקים.

בין לקוחותינו

  • משרד החקלאות ופיתוח הכפר לוגו
  • מקסים לוגו
  • cellebrite logo
  • שירות התעסוקה הישראלי לוגו
  • גאליה להב לוגו
  • dvdent-logo
  • המכון לבריאות הנפש שער מנשה - לוגו
  • מי חדרה
  • זהות

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

ניוזלטר
חייגו אלינו יצירת קשר הצעת מחיר