ארגון וסידור המשרד, לפני המעבר בפועל

אתם לא תאמינו איזו חשיבות יש לארגון והסדר במשרד שלכם. לא משנה אם אתם שכירים או עצמאיים שעובדים בבית. כאשר המשרד מבולגן, האווירה בה לא נעימה וכך גם יש לא מעט הסחות דעת, שגורמות גם לירידה בתפוקות. אז אם באמת חשוב לכם, השקיעו כמה שרק אפשר בנושא זה ותוכלו להיות בסביבת עבודה שתרצו להיות בה ותרגישו איך יש עליות משמעותיות בתפוקות שלכם.

אם אתם לא יודעים מאיפה להתחיל ואיך לעשות את הסדר שיהיה הכי נכון עבורכם, אנחנו ממליצים בחום להיעזר בשירותיהן של חברות חיצוניות המתמחות במתן פתרונות לסדר וארגון. את השירות הזה, כדאי להזמין לאחר שביצעתם את המעבר למשרד החדש ושדאגתם להביא חברת ניקיון משרדים, שדאגה להבריק ולנקות באופן יסודי ומעמיק את המשרד, כך שיהיה נקי ומצוחצח.

כמה תובנות מעניינות שכדאי לכם ליישם במשרד

תדאגו לכם לכיסא נוח ואיכותי. כך הישיבה שלכם תהיה זקופה ויציבה ותוכלו לעבוד הרבה שעות, מבלי לסבול מכאבי שרירים או כאבים בעיניים.

אם יש לכם משרד בבית, מומלץ שתשבו במרכז החדר או החלל שבחרתם לייעד כמשרד. כך תהיו ערניים לסביבה שלכם, תדעו מה קורה בה בכל רגע נתון ולא תצטרכו לחשוש שמישהו מסתכל במסך שלכם או מפתיע אתכם, מבלי שאתם מודעים לכך.

בכל משרד, ביתי או חיצוני, יש שידת מגירות. זו אמורה להכיל את כל הדברים הכי חשובים לכם לתפקוד תקין של המשרד. אל תחזיקו בשידה זו, דברים שאינם צריכים ורק יעמיסו ויצרו בלגן בשידה עצמה. וודאו שאתם מחזיקים אך ורק את הניירת השוטפת הדרושה לכם לביצוע העבודה היומיומית.

הקפידו לעשות סדר במסמכים שלכם. אין צורך לשמור קבלות ישנות, חשבונות ודפים מהבנקים. אם עבר פרק זמן סביר של כמה שנים, הרי שאפשר להיפטר מהניירת הזאת. היא סתם תופסת לכם מקום אחסון.

רכשו מגש פלסטיק לטיפול בדברים דחופים. זה צריך להכיל את הדברים החשובים לכם לאותו היום ואתם אמורים לשאוף לסיים את הטיפול בהם עד גמר יום העבודה. למעשה, המגש הזה מרכז את העבודה הכי חשובה ודחופה לכם לאותו היום.

נסו לשמור על הסדר במשרד, עד כמה שתוכלו. בדרך כלל, כאשר תזמינו חברה מקצועית המספקת את השירות, יינתנו לכם טיפים מצוינים בנושא, אותם תוכלו ליישם בהצלחה.

שורה תחתונה

לפני שאתם מזמינים חברה המספקת את השירות, בדקו עליה המלצות. וודאו שהיא אמינה ומקצועית. אם אפשר, נסו גם לבקש לדבר עם לקוחות וכך תוכלו לשמוע ממקור ראשון לגבי איכות השירות.

במידה ואתם עוברים למשרד חדש וצריכים עזרה באריזה של דברי המשרד, נסו לבדוק עם אותה חברה, אם היא מספקת גם את השירות הזה ואז בכלל תוכלו להיות מסודרים ולדעת שאתם בידיים טובות.

בין לקוחותינו

  • משרד החקלאות ופיתוח הכפר לוגו
  • מקסים לוגו
  • cellebrite logo
  • שירות התעסוקה הישראלי לוגו
  • גאליה להב לוגו
  • dvdent-logo
  • המכון לבריאות הנפש שער מנשה - לוגו
  • מי חדרה
  • זהות

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

ניוזלטר
חייגו אלינו יצירת קשר הצעת מחיר