העברת משרדים

אקרדיטציה היא תהליך בו נמדדת איכות של ארגון המספק שירותי בריאות, על ידי גוף חיצוני. מטרת האומדן היא לוודא אם הארגון עומד בדרישות ובסטנדרטים המשפיעים על איכות הטיפול.

לחברת סידורים יש את הנסיון, הידע והכלים המוכחים להציע שירותים מגוונים, החל מהובלה בלבד ועד לליווי מלא הכולל אריזה ופריקה, סידור העסק או המוסד הרפואי תוך תכנון מיטבי של מיקום כל חפץ ופריט ורישומם.

 

ממחקרים עולה שתהליך האקרדיטציה הוא משמעותי מאוד בקידום האיכות בארגוני בריאות, ביניהם גם בתי חולים. זהו תהליך המוכר ברוב מדינות העולם והוא מתנהל שם על ידי מערכות ממוסדות, דבר שרק עתה מתחיל להכנס לישראל, ומתנהל על ידי ארגונים שונים הקשורים למערכת הבריאות.

מתי צריך ליישם אותה?

בתי עסק זקוקים לסידור, לפעמים אפילו יותר מאשר הבית. עסק צריך לחסוך עד כמה שניתן בזמן עבודה ולכן חשוב שהוא לא יושבת עקב סחורה ארוזה, או ציוד שעדיין לא סודר במקומו.

כאשר מדובר בבתי חולים ובמוסדות רפואיים, תהליך הבקרה מקבל משמעות גדולה אף יותר בעקבות הדרישות הנוקשות של משרד הבריאות.

בזמן הסדר חשוב לבצע ספירות מלאי ולמיין ניירת שנאגרה שנים, ובסידור המדפים לנצל באופן מיטבי את חלל האחסון, כשהדגש הוא לחזור לשגרת העבודה כמה שיותר מהר וליצור שגרת עבודה ותשתית פשוטה וקלה.

לחברת סידורים יש את הנסיון, הידע והכלים המוכחים להציע שירותים מגוונים, החל מהובלה בלבד ועד לליווי מלא הכולל אריזה ופריקה, סידור העסק או המוסד הרפואי תוך תכנון מיטבי של מיקום כל חפץ ופריט ורישומם.

איך עומדים באקרדיטציה של משרד הבריאות?

על מנת להכין את המבדק ולעמוד בכל הדרישות, נדרשים סידור וארגון מקדימים לו. זהו הליך לא פשוט, במיוחד כשמדובר בגופים גדולים מאד כמו בתי חולים. נדרשת עבודה של חברה מיומנת, אחראית ובעלת מוניטין שתספק שירותים מקדימים לתהליך האקרדיטציה.

כאן נכנסת לתמונה חברת סידורים שבזכות הנסיון, הידע המקצועי והכלים המקצועיים המתאימים, עומדת בתנאים הנדרשים להכנות המקדימות לפני ביצוע הליך אקרדיטציה.

מסדרים את התקנים גם בבתי חולים

כאמור, תהליך אקרדיטציה בבתי חולים הוא חיוני ומשמש לשיפור וקידום איכות מערכת הבריאות בישראל. כדי לעמוד בסטנדרטים ובדרישות משרד הבריאות וארגוני בריאות נוספים, נדרשת עבודת הכנה של חברה שיכולה לעמוד בסדרי גודל כאלו ודרישות קפדניות, כמו חברת סידורים, שלה יש את הנסיון הנדרש .

עם סל שירותים כה נרחב ומקיף שיש לסידורים, אתם יכולים להבטיח לעצמכם בראש ובראשונה שקט נפשי בניהול והכנה לאקרדיטציה, בסידור ובמעבר העסק ואפילו במעברים מורכבים יותר. יש עם מי לדבר, ובעיקר, יש על מי לסמוך שיסדר.

התוצאות מדברות בעד עצמן. נסו אותנו, צרו קשר והתחילו ליהנות מהסדר.

* סידורים הינה קבלנית רשומה במערכת "מרכבה" של משרדי הממשלה

5/5 - (1 vote)

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

ניוזלטר

למה לבחור בנו?

סידור בתים

הניסיון הרב ביותר בארץ

כחלוצת התחום, שרית צברה ניסיון שאין לו תחרות, ושכללה את השיטה רבות, כך שכאשר אתם מקבלים שירות מסידורים, אתם יכולים להיות בטוחים שידעו כיצד לסייע לכם מא' ועד ת'.
סידור בתים

השירות המקצועי ביותר

צוות העובדים של סידורים נבחר בקפידה ועובר הדרכות וליווי, המבטיחים כי כל עובד של סידורים יעניק ללקוח את השירות הטוב, המתחשב והיעיל ביותר אותם ניתן לקבל.
סידור בתים

השיטה המוכחת

שיטות הסידור, המיון, האריזה והפריקה של סידורים נעשות באמצעות מתודה עקבית ויעילה במיוחד - שיטת Management. שיטה זו הוכחה כיעילה לשמירה על הסדר גם בקרב אנשים בעלי בעיות זכרון וקשב, שכן היא מבוססת על עקרונות פסיכולוגיים עמוקים.

בין לקוחותינו

 • סידור משרדים - משרד החקלאות
 • ארגון משרד ל-המפלס
 • ארגון משרד לחברת מקסים
 • סידור מחסן למוסך דיזל
 • ארגון משרדים ל- cellebrite
 • סידור משרדים לקבוצת אלון
 • סידור משרדים לשירות התעסוקה
 • סידור בתים מקצועי לגאליה להב
 • סידור מחסן ל- dvdent
 • ארגון משרד למכון לבריאות הנפש שער מנשה
 • סידור משרדים למי חדרה
 • סידור משרדים למפלגת זהות

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

ניוזלטר
חייגו אלינו יצירת קשר הצעת מחיר