אזורי פעילות

לעבור דירה

חברת סידורים מספקת שירותי מעבר דירה וסידור הבית ועובדת בשיתוף פעולה עם מיטב המובילים – חברות ותיקות ומנוסות בתחום ההובלות ללקוחות פרטיים, לחברות ולמשרדים.

פנו אלינו, קבלו הצעת מחיר משתלמת ונשמח לקבוע, לארוז, להוביל, לפרוק ולהציב כל דבר במקומו החדש, לשביעות רצונכם המלאה. אנו מובילים ונותנים שירות בכל ערי המרכז וביישובים הסמוכים, והכל נעשה באחריות, בנועם ומתוך מקצוענות אמיתית!

אזורי הפעילות שלנו

אנחנו מעניקים שירות מלא ומעולה בכל אזור המרכז, בערים הגדולות שסובבות את תל אביב וביישובים רבים נוספים. הנה כמה מהערים הבולטות שבהן אנו מנוסים במעברי דירה והובלות:

רמת גן – סמוכה לתל אביב, שוקקת ופעילה לאורך שעות העבודה וגם מעבר, עם הובלות של בתים פרטיים, דירות, מפעלים, חנויות וכמובן הובלת משרדים. אם אתם מחפשים שירותים של הובלות ברמת גן – אנחנו לרשותכם.

גבעתיים – עוד אחת מהערים הנושקות לתל אביב, שגם בה באופן טבעי מתבצעות הובלות רבות. הובלות בגבעתיים כוללות בדרך כלל הובלת דירות או משרדים, פעמים רבות מגבעתיים ליעדים שונים בתוך גוש דן.

הרצליה – פעילים מאד בערי השרון השונות – רעננה, כפר סבא וכמובן – הרצליה. הרצליה היא עיר מרובת לקוחות פרטיים ומוסדיים – מפעלי הייטק, משרדים וחברות, שפועלים באזור התעשיה, וכן לקוחות בתחום המסחר והקמעונאות.

חולון – נושקת לתל אביב מדרום, ובעלת נפח הובלות משמעותי משלה. נשמח להוביל עבורכם בתוך חולון או מחוץ לעיר.

נתניה – החברה פועלת בכל הארץ, ואך טבעי הדבר שאנו מגיעים רבות להובלות בנתניה, מאחר וזוהי עיר מתפתחת שצומחת בקצב עצום. נתניה הגדילה בשנים האחרונות משמעותית הן את אוכלוסיתה והן את אזורי המסחר, התעשייה והמשרדים שלה.

ראשון לציון – ראשון לציון היא גם אחת הערים הצומחות בקצב גבוה ביותר, הן בבנייה פרטית והן במרחבי המסחר והשירות שלה. אנו נבצע עבורכם הובלות בראשון לציון בין משרדים, בין בית עסק לבית פרטי וכמובן בשירותי הובלה לשם מעבר דירה.

השירות שתקבלו

ומה כולל השירות שלנו? קודם כל חיוך. וכמובן – מקצוענות, אחריות ומיומנות. אנו חברה מובילה ומנוסה, והלקוחות שלנו מעידים שאנו מדייקים – הן בזמני ההגעה והעבודה והן במתן השירות היעיל והמוצלח ביותר עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא בנוסף למעבר דירה רגיל גם שירות של סידור הבית, אריזה והובלות קטנות ברמת גן, גבעתיים, חולון, נתניה, ראשל"צ, בת-ים ושאר ערי המרכז.

במקרה הצורך אנו עורכים הובלות עם מנוף, הובלת פריטים בודדים ושירותים מיוחדים נוספים. אנו מעניקים שירותי אריזה, פירוק מקצועי של ריהוט בידי נגר והרכבה מחדש במקום היעד, אחסון ושמירה על ארגזים, ריהוט ותכולה, ועוד.

פנו אלינו, קבלו הצעת מחיר משתלמת ונשמח לקבוע, לארוז, להוביל, לפרוק ולהציב כל דבר במקומו החדש, לשביעות רצונכם המלאה. צרו קשר

ומה לגבי קרטונים לאריזה?

אצלנו תמצאו קרטונים בגדלים ועוביים שונים לפי הצרכים שיש באריזה. קרטונים מיוחדים להובלת בגדים תלויים למניעת קמטים, קרטונים למצעים, שמיכות וכו׳. נייר לבן לעטיפת כלי זכוכית, ניילון נצמד, גלילי דבק ועוד.

זקוקים לסיוע במעבר הדירה? צוות מיומן שיארוז עבורכם, או פשוט מחפשים קרטונים? צרו קשר עם סידורים!

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

ניוזלטר

למה לבחור בנו?

לייק לוגו

הניסיון הרב ביותר בארץ

כחלוצת התחום, שרית צברה ניסיון שאין לו תחרות, ושכללה את השיטה רבות, כך שכאשר אתם מקבלים שירות מסידורים, אתם יכולים להיות בטוחים שידעו כיצד לסייע לכם מא' ועד ת'.
לייק לוגו

השירות המקצועי ביותר

צוות העובדים של סידורים נבחר בקפידה ועובר הדרכות וליווי, המבטיחים כי כל עובד של סידורים יעניק ללקוח את השירות הטוב, המתחשב והיעיל ביותר אותם ניתן לקבל.
לייק לוגו

השיטה המוכחת

שיטות הסידור, המיון, האריזה והפריקה של סידורים נעשות באמצעות מתודה עקבית ויעילה במיוחד - שיטת Management. שיטה זו הוכחה כיעילה לשמירה על הסדר גם בקרב אנשים בעלי בעיות זכרון וקשב, שכן היא מבוססת על עקרונות פסיכולוגיים עמוקים.

בין לקוחותינו

  • משרד החקלאות ופיתוח הכפר לוגו
  • מקסים לוגו
  • cellebrite logo
  • שירות התעסוקה הישראלי לוגו
  • גאליה להב לוגו
  • dvdent-logo
  • המכון לבריאות הנפש שער מנשה - לוגו
  • מי חדרה
  • זהות

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

ניוזלטר
חייגו אלינו יצירת קשר הצעת מחיר