למה לבחור דווקא בסידורים?

סידורים מעניקה שירותים לעומדים בפני מעבר דירה וכן שירותי סידור הבית והעסק, ללקוחות בכל גודל ובכל רחבי הארץ.

סידורים מאפשרת לכם ליהנות מניסיונה הרב, מצוות עובדים בעל תודעת שירות גבוהה ויחסי אנוש מצוינים ומגוון של פתרונות יצירתיים וייחודיים לסידור המרחב שלכם ולמעבר דירה קל וחלק.

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

למה לבחור בנו?

לייק לוגו

הניסיון הרב ביותר בארץ

שרית גושן, מנכ"ל סידורים, היא זו שהביאה את תחום סידור הבית והעסק באופן מקצועי לישראל. כחלוצת התחום, שרית צברה ניסיון שאין לו תחרות, ושכללה את השיטה רבות, כך שכאשר אתם מקבלים שירות מסידורים, אתם יכולים להיות בטוחים שידעו כיצד לסייע לכם מא' ועד ת', ומכתבי ההמלצה הרבים מסייעים להוכיח זאת.
לייק לוגו

סל השירותים הרחב ביותר

סידורים מציעה לכם חבילת שירותים ענפה המאפשרת לכם לבחור ולהתאים אישית עבורכם חבילה מהמבחר המוצע. טווח השירותים של סידורים מאפשר לבחור בחבילות שונות – מהובלה בלבד עד ליווי כולל לקראת מעבר דירה, הכולל אפילו את האפשרות לבחירת ארון המותאם באופן מושלם לציוד שלכם, לסידור ארון ספציפי בבית.
לייק לוגו

השירות המקצועי ביותר

צוות העובדים של סידורים נבחר בקפידה ועובר הדרכות וליווי, המבטיחים כי כל עובד של סידורים יעניק ללקוח את השירות הטוב, המתחשב והיעיל ביותר אותם ניתן לקבל.
לייק לוגו

השיטה המוכחת

שיטות הסידור, המיון, האריזה והפריקה של סידורים נעשות באמצעות מתודה עקבית ויעילה במיוחד שזכתה לשם שיטת Management. שיטה זו הוכחה כיעילה לשמירה על הסדר גם בקרב אנשים בעלי בעיות זכרון וקשב, שכן היא מבוססת על עקרונות פסיכולוגיים עמוקים.
לייק לוגו

שירות סדר לעסקים

סידורים היא החברה הראשונה בארץ המציעה שירות סדר לעסקים ומשרדים. מסידור מחסנים ומלאי ועד לסידור הניירת ותיקיות השרת, בהתאם לצרכי העסק וגודלו. באמצעות השיטה המוכחת שלה, סידורים מאפשרת לעסק להקנות לעובדיו הרגלי שמירה על הסדר ומסייעת לבעלי העסק לנצל את גודלו בצורה מיטבית.
לייק לוגו

שירותי מנוי לשמירה על הסדר

סידורים מאפשרת ללקוחותיה לקנות במחיר משתלם מנוי לשמירה על הסדר, הכולל את ביקורו של נציג סידורים בבית הלקוח או בעסק, אחת לתקופה לשם שמירה על הסדר שהושג וסידור הפריטים שנצברו בין הביקורים.

בין לקוחותינו

  • משרד החקלאות ופיתוח הכפר לוגו
  • מקסים לוגו
  • cellebrite logo
  • שירות התעסוקה הישראלי לוגו
  • גאליה להב לוגו
  • dvdent-logo
  • המכון לבריאות הנפש שער מנשה - לוגו
  • מי חדרה
  • זהות

חושבים לעשות סדר בחיים?

צרו איתנו קשר והשאירו פרטים

חייגו אלינו יצירת קשר הצעת מחיר