שירותי הובלה

בחירה בשירותי הובלה היא בחירה קריטית שכן כל הציוד אותו אספתם במהלך חייכם וארזתם היטב נמצא בידיהם ובאחריותם של המובילים. בזכות שיתוף הפעולה רב השנים שלה עם חברות הובלה מובילות בישראל, חברת סידורים מספקת ללקוחותיה מגוון שירותי הובלה לשם העברת דירה קלה ובטוחה.

 

שירותי הובלה המשתפים פעולה עם סידורים

חברות ההובלה איתן עובדת סידורים הן חברות בעלות ניסיון של למעלה מ-30 שנה, המתמחות בכל סוגי ההעברות ובעלות כל הביטוחים הנדרשים. סידורים שמה דגש רב על מקצועיות, יעילות וסבלנות ועל כן כל חברת הובלה העובדת עימה עונה לקריטריונים אלו, ומעניקה לכל לקוח המופנה אליהם מסידורים שירות VIP.

הזמנת חבילת שירותי אריזת דירה ושירותי הובלה דרך סידורים מבטיחה לכם מעבר דירה אמין ובטוח: כל פריט בביתכם יועבר בצורה שתקל עליכם את הפריקה והסידור, תמנע פגיעות ונזקים, ותאפשר לכם להתאקלם במהירות בבית החדש. טכניקות האריזה של סידורים בשילוב שירותי הובלה מותאמים להן, חוסכים לכם זמן בהעלימן את הצורך לנקות אבק מפריטים ולגהץ את בגדי התליה שלכם.

אין מעבר דירה קשה מדי

סידורים עובדת עם ספקי שירותי הובלה המתאימים את ההובלה לצרכיכם. בחירת הרכבים שיבצעו את ההובלה מתבצעת בהתאם לכמות התכולה, וכך למשל להובלות קטנות תקבלו טנדר והובלות גדולות במיוחד יתבצעו בסיוע משאיות ענק. ספקי הובלה העובדים עם סידורים מספקים שירותי מנוף וגלגלת בכדי להעלות את הפריטים שאינם יכולים לעלות דרך מדרגות או מעלית, ולכל אחד מהם התמחות גם בהעברת פסנתרים. כאשר אתם בוחרים שירותי הובלה דרך סידורים, לא תשמעו לעולם את המשפט "את זה אי אפשר לעשות".

חבילת מעבר דירה של סידורים מספקת לכם את הדרך הקלה והחכמה ביותר להעברת דירה. אנו נטפל בהכל – החל משירותי אריזה, דרך הובלת החפצים ועד שלב הפריקה. לכם נותר רק להתרגל לבית החדש שלכם ומהסדר השורר בו.

מחפשים שירותי הובלה? פנו לסידורים ונסייע לכם להעביר את הדירה בשלווה ובבטחון

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר