העברת דירה

עוברים דירה? מעבר דירה בקלות תוך פחות מ-36 שעות

עבור רוב האנשים מעבר דירה מצריך כמה ימי סידורים לשם סידור הבית למעבר, אריזת החפצים ומיונם. מכיוון שהזמן שלכם יקר, חברת סידורים מציעה לכם שירות העברת דירה מקיף הכולל את כל השלבים ממיון החפצים והניירת ועד סידור התכולה בבית החדש.

 

שירותי העברת דירה של סידורים

חברת סידורים מציעה לכם לבחור את השירותים הרלוונטיים עבורכם לפני שאתם עוברים דירה ולהתאים חבילת העברת דירה המותאמת אישית לצרכיכם ורצונותיכם:

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר – צרו קשר

 

שירותי העברת דירות בשיטת Management של סידורים

שיטת Management של סידורים מאפשרת לכם להשתמש במעבר דירה כהזדמנות ליצירת סדר לטווח ארוך בדירה החדשה שלכם. שיטות העבודה היעילות של סידורים מאפשרות העברת דירה משלב האריזה ועד שלב סידור הבית במהירות, בקלות וביעילות. סידורים יוצרת תשתית לסדר המותאמת עבורכם ומאפשרת לכם להתרגל במהירות לביתכם החדש ולמקומו של כל פריט בו.

עקרונות שיטת ה-Management לסדר של סידורים מיושמים לאורך התהליך, משלב המיון והאריזה ועד שלב סידור הבית החדש, כך שבכל שלב תוכלו להשתלט על העניינים, לאחר הסבר קצרצר אודות השיטה ועקרונותיה.

אם העברת דירה היא פרויקט מתיש עבורכם, תנו למומחים שלנו לעשות את העבודה. בואו לחוות מעבר דירה קל מאי פעם ולהתחיל את המגורים בדירה החדשה בקלות ובסדר.

אהבתם? שתפו!

צור קשר

לפרטים והצעת מחיר

דרושים לסידורים

"חולי סדר וארגון" נמרצים *שסדר* זורם בדמם למשרה חלקית בכל רחבי הארץ, מגיל 25 ומעלה בעלי רכב , יכולת עבודה בצוות, שירותיים, עם אוריינטציה גבוהה לסדר.
קו"ח יש לשלוח ל sidurim1@gmail.com
תפריט האתר